Abychom ostatním neumožnili přístup k soukromým údajům našeho telefonu, vždy používáme to nejlepší z nastavení ochrany osobních údajů a funkcí, pokud jde o hesla nebo vzory. Je to nejbezpečnější způsob, jak zajistit, že ke svým datům budete mít přístup pouze vy a nikdo jiný. V této době, kdy téměř každá aplikace nebo software vyžaduje určitý druh hesla, je však snadné vzor nebo heslo zapomenout. Co když se dostanete do stejné situace? Tento článek se zabývá podrobnostmi o odemykání Samsung. Pokud to chcete vědět jak odemknout telefon Samsung bez kódu , věřte nám a přečtěte si pozorně tento článek a vyjasněte si své pochybnosti. Začněme odemykat Samsung bez kódu bez dalších okolků.

Nejlepší 3 způsoby, jak odemknout telefon Samsung bez kódu

Zde jsou 3 užitečné způsoby, o kterých jsme mluvili před několika okamžiky. Pojďme začít vědět, jak na to odemknout telefon Samsung bez přístupového kódu s těmito metodami jeden po druhém.

1. Pomocí funkce Najít můj mobil

Find My Mobile je speciální služba pro uživatele Samsung, která umožňuje různé funkce. To vám pomůže odemknout telefon Samsung během několika minut. Kromě odemykání můžete tuto službu používat jako platformu pro zálohování a obnovu nebo můžete vymazat data a další. Pokud si přejete obejít zámek vašeho zařízení, zde jsou kroky, které je třeba dodržet. Vezměte prosím na vědomí, že k použití je třeba povolit funkci dálkového ovládání v části „Nastavení“ > Zamknout obrazovku a zabezpečení“ > „Najít můj mobil“ > povolit „Dálkové ovládání“. Také se nezapomeňte přihlásit ke svému účtu Samsung.

 • Krok 1: Otevřete webový prohlížeč a navštivte oficiální web Find My Mobile.
 • Krok 2: Přihlaste se pomocí svého Samsung ID a hesla.
 • Krok 3: Z uvedených karet vyberte možnost „Odemknout“.choose unlock
 • Krok 4: Nyní klikněte na tlačítko „Odemknout“. Zjistí všechny informace o zámku obrazovky.click unlock
 • Krok 5: Nyní musíte pro potvrzení zadat heslo účtu Samsung.type samsung account password

2. Prostřednictvím PassFab Android Unlocker

Zde je druhý a nejvíce doporučený způsob, jak odemknout telefon Samsung bez kódu. Představujeme PassFab Android Unlocker , velmi účinný nástroj určený k odemykání různých zámků Androidu, jako je PIN, vzor, heslo, a dokonce dokáže obejít i heslo otisku prstu. Navíc může uživateli pomoci snadno odstranit zámek Samsung FRP bez jakéhokoli hesla. Dejte nám vědět, jak můžete odemknout telefon Samsung pomocí tohoto nástroje pomocí následujícího průvodce krok za krokem.

 • Krok 1: Nejprve musíte navštívit oficiální web PassFab a stáhnout si jej odtud. Po úspěšném stažení jej nainstalujte a spusťte nástroj.
 • Krok 2: Po spuštění programu se na hlavní obrazovce zobrazí dvě záložky. Ze dvou možností vyberte „Odebrat zámek obrazovky“. Získejte kabel USB a připojte zařízení Android k počítači.remove screen lock feature
 • Krok 3: Po úspěšném připojení zařízení musíte kliknout na tlačítko "Start" na další obrazovce, která se objeví.click start
 • Krok 4: Nyní potvrďte svou akci kliknutím na možnost „Ano“ v dalším vyskakovacím okně. Tímto způsobem odemknete telefon Samsung bez přístupového kódu. Počkejte několik sekund a klikněte na možnost „Hotovo“.remove lock screen successful

Zde je video tutoriál o tom, jak používat PassFab Android Unlocker k odemknutí telefonu Samsung:

3. Obnovením továrního nastavení

Posledním způsobem, jak odemknout Samsung bez kódu, je využít tovární reset. Zde jsou kroky, které je třeba dodržet.

 • Krok 1: Stiskněte a podržte současně tlačítka napájení a snížení hlasitosti. Objeví se nabídka bootloaderu.
 • Krok 2: Pomocí tlačítka snížení hlasitosti přejděte na možnost „Recovery Mode“ a vyberte ji pomocí tlačítka „Napájení“.
 • Krok 3: Nyní dlouze stiskněte tlačítka „Napájení“ a „Zvýšit hlasitost“, abyste vstoupili do režimu obnovení.
 • Krok 4: Přejděte na „Vymazat data/obnovit tovární nastavení“.
 • Krok 5: Nakonec vyberte „Reboot System Now“. Vaše zařízení se nyní restartuje, čímž se odemkne.factory reset samsung

souhrn

Být frustrovaný situací zapomenutého hesla je přijatelné. A chápeme, jak se člověk může cítit, když nemá přístup ke svému zařízení. Nyní musíte být uvolněni po přečtení o tom, jak odemknout Galaxy S7 active bez kódu nebo jakéhokoli jiného zařízení Samsung. Sdíleli jsme vaše tři různé metody, které vám mohou pomoci problém vyřešit. Můžete jít spolu s tím, který uznáte za vhodný. Abychom vás však odlehčili, doporučujeme PassFab Android Unlocker protože je to profesionální způsob odemykání Samsung bez kódu a při používání neškodí. Doufáme, že jsme vám mohli pomoci tímto článkem. Pokud se vám to líbilo, sdílejte to se svými přáteli a dejte nám vědět, jakou metodu jste použili. Děkuji!