Q1. Jak získám svůj registrační kód?

Zadejte číslo objednávky nebo e-mail, který jste použili při objednávce.

1.Pokud zakoupíte produkt od naší agentury, nemůžete získat kód, protože s námi nesdílí informace o zákaznících.

2. Pokud si produkt zakoupíte v App Store, nepotřebujete kód, stačí spustit App Store a přejít na kartu Nákup, abyste jej mohli přímo použít.

3. Pokud jste objednávku úspěšně zadali, ale při pokusu o vyhledávání se zobrazí výzva „objednávka neexistuje“, počkejte prosím 30–60 minut, než objednávka vstoupí v platnost v naší databázi. Pokud kód neobdržíte do 2 hodin, kontaktujte nás tým podpory pro další pomoc.

Zde můžete získat svůj registrační kód, pokud se dostanete do následující situace:

  • Po nákupu jste neobdrželi registrační kód.
  • Kód byl ztracen během havárie nebo změny počítače.
  • Upgradovali jste svůj produkt a potřebujete nový registrační kód.

Q2. Proč po nákupu neobdržím e-mail s registračním kódem?

Za obecných okolností vám platforma do jedné hodiny po zadání objednávky zašle potvrzovací e-mail, který obsahuje podrobnosti o vaší objednávce, registrační informace a adresu URL ke stažení.


Potvrďte prosím, zda byla objednávka úspěšně zadána a ujistěte se, že jste zadali správnou e-mailovou adresu. Zkontrolujte také složku SPAM, zda byla označena jako SPAM.


Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail ani po 12 hodinách, může to být způsobeno problémem s internetem nebo systémovými závadami. Kontaktujte prosím naše Tým podpory a uveďte e-mail vaší objednávky, ID objednávky nebo potvrzení objednávky. Odpovíme do 48 hodin.

Q3. Proč je obdržený registrační kód neplatný?

Registrační kód odešle platforma po potvrzení objednávky. Ve skutečnosti to platí, protože jsme před publikováním tisíckrát testovali bez problémů.


Pokud se zobrazí zpráva, že registrační údaje jsou neplatné, ujistěte se, že používáte licencovaný e-mail a registrační kód v potvrzení objednávky. A pro zadání licence použijte metodu kopírování a vkládání a nenechávejte na konci prázdné.

Poznámka:

K registraci byste měli použít poskytnutý licencovaný e-mail, NE svou vlastní e-mailovou adresu. Raději zkopírujte a vložte přímo do správných textových polí v okně registrace, protože licenční e-mail i kód rozlišují velká a malá písmena.