S pokrokem technologií je zabezpečení tím hlavním, na co uživatel před koupí mobilního telefonu myslí. Samsung poskytuje jeden z nejlepších zámků se vzorem obrazovky, díky kterému budete mít přístup k telefonu pouze vy. Ale už se vám někdy stalo, že jste byli zablokováni v zařízení Samsung Galaxy a nemůžete si vzpomenout na jeho vzor? Pokud je vaše odpověď 'Ano', pak jste na správném místě. Po podrobném průzkumu jsme narazili na 4 nejlepší software pro obcházení zámku Samsung Galaxy. Zde je seznam softwaru, který vám může pomoci znovu získat přístup k vašemu Samsung Galaxy.

Top 4 software pro Samsung Galaxy Pattern Bypass

Než článek začne, možná vás zajímá, jak odemknout zámek vzoru v Samsungu bez ztráty dat. Obecně řečeno, můžete to udělat pouze v určitých situacích, například musíte rootovat telefon a setkat se s konkrétními modely telefonů. V naprosté většině případů neexistuje způsob, jak se vyhnout ztrátě hesla v procesu odstraňování hesla. Takže vybrat si spolehlivý nástroj je pro vás tou nejlepší cestou.

1. PassFab Android Unlocker

Náš vrchol seznamu stojí PassFab Android Unlocker , jedno z nejlepších řešení vašeho problému. Bez ohledu na to, že čelíte jakémukoli typu problému se zámkem hesla obrazovky, může zámek obrazovky Android odstranit ve 3 krocích. Nejnovější verze také podporuje odstranění zámku Samsung FRP bez hesla.

Jeho nejnovější aktualizace podporuje 99 % telefonů se systémem Android, včetně nejnovějších Samsung S10 a Note 10. Pokud si myslíte, že bude vaše zařízení poškozeno nebo poškozeno, nebojte se, PassFab Android Unlocker automaticky rozpozná váš mobilní systém a zorganizuje se s ním. Takže: "Jak tento nástroj funguje?" Pojďme se na to podívat.

Odstranění uzamčené obrazovky Android

  • Stáhněte a nainstalujte PassFab Android Unlocker a spusťte jej.
  • Po připojení zařízení vyberte „Odebrat zámek obrazovky“.remove screen lock feature
  • Nainstaluje potápěč pro vaše zařízení. Po instalaci klikněte na tlačítko "Start" v pravém dolním rohu.click start
  • Nyní se zobrazí varovná zpráva o ztrátě dat, klikněte na „Ano“ a pokračujte dále.confirm erase all data
  • Začne odstraňovat zámek obrazovky vašeho Androidu.removing lock screen
  • Po odstranění se vám zobrazí úspěšná zpráva. Nyní odpojte zařízení a začněte jej používat bez zámku. remove lock screen successful

2. iSeePassword

iSeePassword je známý tím, že odstraňuje zámky na obrazovce, aniž by došlo k poškození dat vašeho zařízení. Funguje sice pouze na LG a Samsung, ale je nepřekonatelný, pokud jde o rychlost. Během několika minut budete mít přístup ke všem datům svého zařízení bez ohledu na to, že zámek obrazovky je PIN kód, vzor nebo otisk prstu. Plně kompatibilní s nejnovějším operačním systémem Android OS Android 7.1.

iseepassword android unlocker

3. Odemknutí obrazovky Dr (Android)

Dr Android Screen Lock Remover dokáže odstranit všechny čtyři typy zámků obrazovky. Jeho uživatelsky přívětivé rozhraní vás ušetří od konzultací s jakoukoli technologií. Jeho úspěšnost při odstraňování zámku FRP je velmi nízká. Také nepodporuje všechny typy zařízení.

4. iSkysoft Toolbox – Unlocker (Android)

iSkysoft Toolbox pro Android je univerzální software pro odemykání vzorem pro Android ke stažení do počítače. Jako jeho sada nástrojů má všechny funkce, které potřebujete k vyřešení problémů se zařízeními Android, jako je odstranění zámku, zálohování a obnovení dat, extrakce dat, odemknutí SIM karty, root a záznam obrazovky. Opravdu vám nabízí více řešení v jednom softwaru. Jediným omezením je, že podporuje pouze Android 6.0 a starší.

iskysoft android unlocker

Toto byl seznam 4 nejlepších softwaru s jejich omezeními týkajícími se odstraňování zámků obrazovky. Nyní, když víte o odemknutí zařízení, můžete snadno a bezproblémově znovu získat přístup. Pokud souhlasíte s naším názorem, doporučujeme vám použít PassFab Android Unlocker, protože poskytuje rychlý a bezpečný způsob odemknutí zařízení. Neváhejte, vyzkoušejte to a podělte se s námi o své zkušenosti. Sdílejte tato řešení také s tím, kdo je nejvíce potřebuje.

souhrn

Článek popisuje, jak odemknout zámek vzoru v Samsungu bez ztráty dat, a uvádí 4 nástroje, které by mohly být v tomto procesu užitečné. Ze všech softwarů uvedených v tomto článku mě osobně zajímá PassFab Android Unlocker je rychlý a efektivní nástroj pro odemykání telefonů Samsung.