Mohlo by se zdát, že chcete obejít vzdálenou správu (MDM) na iPhonu nebo iPadu, abyste se zbavili dohledu školy, společnosti nebo někoho jiného. Nebo chcete po restartování iPhone obejít MDM, ale neznáte uživatelské jméno a heslo. Protože váš iPhone/iPad má Remote Management nebo Mobile Device Management, znamená to, že nemáte 100% kontrolu nad svým zařízením. Administrátor má skutečně přístup k vašemu iPhone a mohl by váš iPhone uzamknout a získat přístup k vašim e-mailovým účtům, přístupovým kódům a mnoha dalším.

Ve vaší mysli se objeví otázka „jak obejít vzdálenou správu na iPhone nebo iPad“, abyste získali plný přístup k našemu zařízení. V tomto článku podrobně probereme vzdálenou správu iPhone/iPadu a řešení.

způsoby Index doporučení Hodnocení metod
Nastavení ⭐⭐⭐ Chcete-li odebrat správu na iPhone/iPad, musíte znát přístupový kód konfigurace MDM. Pokud ne, nemůžete vzdálenou správu úspěšně odebrat.
PassFab iPhone Unlocker ⭐⭐⭐⭐⭐ [Podpora iOS 15] Obejít MDM během několika minut bez uživatelského jména, hesla a konfiguračního hesla MDM se 100% účinností.

Část 1: Jak odebrat vzdálenou správu iPhone nebo iPad z Nastavení

Nejprve musíte potvrdit, že vaše zařízení má vzdálenou správu nebo MDM? Chcete-li to provést, přejděte do Nastavení > Obecné > profily nebo Správa zařízení. Mohli jste vidět možnost profilů a správy zařízení. Ale pokud není možnost nějakého profilu nebo něčeho jiného. Pak na vašem iPhone není žádná správa mobilních zařízení.

find profiles or device management

Naproti tomu, pokud existuje možnost jakéhokoli profilu, pak je potvrzeno, že váš iPhone má MDM. Nyní se objevují otázky typu, jak bychom mohli obejít vzdálenou správu iPhonu nebo iPadu. Pojďme tedy k věci.

Podrobné kroky, jak odebrat MDM na iPhone/iPad:

1. Přejděte do Nastavení > Obecné > Přejděte dolů a vyhledejte Správa zařízení.

2. Klepněte na něj a uvidíte profil MDM.

3. Klikněte na „Odebrat správu“ a znovu ji vyberte pro potvrzení.

click remove management

4. Nyní zadejte přístupový kód konfigurace MDM pro smazání profilů MDM, abyste odstranili vzdálenou správu iPadu/iPhonu.

Poznámka: Odebrat vzdálenou správu iPad/iPhone znamená, že vymažete vše ve svém iPhonu/iPadu. Před vymazáním se proto ujistěte, že máte zálohu dat. Může to trvat několik minut. Poté znovu přejděte do nastavení a zkontrolujte.

Pokud je stále k dispozici možnost Profil nebo je profil znovu nainstalován, znamená to, že je váš iPhone zaregistrován a nainstalován prostřednictvím programu Apple Device Enrollment Program. Pak neexistuje žádné řešení, jak odstranit profil MDM.

Čtěte také: Co je vzdálená správa iPhone/iPad a jak ji odstranit

Část 2: Jak obejít vzdálenou správu iPhone nebo iPad pomocí nástroje

Pokud neznáte konfigurační heslo MDM, pak je nejlepší volbou PassFab iPhone Unlocker . Jedná se o výkonný software, který vám pomůže vypořádat se se vzdálenou správou iPhone/iPad bypass rychle a efektivně bez potřeby uživatelského jména a hesla.

Zde je návod, jak odebrat Management iPhone/iPad pomocí PassFab iPhone Unlocker:

Krok 1: Spusťte váš PassFab iPhone Unlocker

Nejprve si musíte stáhnout a nainstalovat PassFab iPhone Unlocker na váš Mac IOS nebo Windows. Po procesu instalace. Nyní spusťte váš PassFab iPhone Unlocker, připojte zařízení k počítači a vyberte Bypass MDM, abyste obešli správu mobilních zařízení.

select bypass mdm

Krok 2: Vynechejte vzdálenou správu nebo MDM na iPhonu nebo iPadu

Nyní musíte kliknout na tlačítko "Start" pro zahájení procesu vynechání.

click start to bypass

Po několika okamžicích by to bylo úspěšně hotovo. Po úspěšném vynechání MDM můžete aktivovat svůj iPhone a mít plný přístup ke svému zařízení.

bypassed mdm successfully

Často kladené otázky související s Bypass/Remove Remote Management nebo MDM

Otázka 1: Je bezpečné mít profil MDM na iPhonu/iPadu?

Vlastně není bezpečné mít na iPhonu profil MDM, protože přináší mnoho omezení a omezení.

Za prvé, nemůžete odstranit nebo nainstalovat aplikace, pokud je na iPhone/iPad profil MDM. Za druhé, vaše zařízení nemusí být schopno se připojit k počítači nebo jinému zařízení. Za třetí, může omezit vaše osobní informace, fotografie a zprávy na iCloudu mohou být ovlivněny.

Q2: Kde je správa zařízení v nastavení iPhone?

Můžete jít do Nastavení > Obecné > Správa zařízení. Ale pouze pokud jste si dříve nainstalovali správu zařízení, můžete ji vidět v "Obecné". Pokud ne, nemůžete jej najít v "Obecné".

Q3: Jak zjistím, zda můj iPhone má MDM?

Chcete-li však zkontrolovat MDM, přejděte do nastavení a v horní části nabídky můžete vidět zprávu pod dohledem. Kromě toho můžete také zkontrolovat jeho profily a funkce tak, že přejdete do Nastavení > Obecné > profily a správa zařízení.

Závěr

A je povinné odebrat vzdálenou správu nebo správu mobilních zařízení. K tomu musíte kontaktovat prodejce. Naproti tomu se to dalo zvládnout za pár minut PassFab iPhone Unlocker . Nejprve úspěšně vytvořte připojení a spusťte proces vynechání, abyste obešli vzdálenou správu iPad nebo iPhone.

passfab iphone unlocker box
  • Odemkněte 4místný/6místný přístupový kód obrazovky
  • Odemkněte Touch ID a Face ID
  • Odemkněte Apple ID/iCloud bez hesla
  • Obejít MDM bez uživatelského jména a hesla
  • Podpora iPhone/iPad a nejnovější verze iOS 15