"Ahoj, jmenuji se Sean a naléhavě potřebuji pomoc s tím, jak odemknout deaktivovaný iPhone bez itunes nebo wifi. Je to možné? Jakákoli pomoc je velmi oceňována!"
iphone is disabled try again in 1 minute

Chápeme, že mít vypnutý iPhone je to poslední, co si člověk dokáže představit. Ať už kvůli dětem nebo z jakéhokoli jiného důvodu, takové věci se mohou stát každému. Ale už se netrap! Tento příspěvek jsme navrhli speciálně proto, abychom pomohli všem takovým uživatelům, kteří hledají výkonné řešení jak odemknout deaktivovaný iPhone bez iTunes a wifi ! Pokračujte, přečtěte si článek dále a prozkoumejte jej sami!

Část 1: Jak odemknout deaktivovaný iPhone bez iTunes

Když je iPhone deaktivován, víme, že k odemknutí deaktivovaného iPhone můžeme použít oficiální cestu - iTunes. Ale někdy bohužel nemůžeme použít iTunes k vyřešení toho, jak odemknout deaktivovaný iPhone. V tomto případě je problém ještě nepříjemnější. Ale nebojte se. Zde jsou dvě možnosti, jak odemknout iPhone bez iTunes. A pokud chcete obejít připojení k iTunes bez počítače, můžete si to přečíst jak opravit deaktivovaný iPhone bez počítače .

První způsob: Nástroj jedním kliknutím

Bez dlouhého povídání bychom jednoduše rádi představili vysoce účinný nástroj, PassFab iPhone Unlocker . Jak název napovídá, svůj iPhone můžete snadno odemknout a to také bez iTunes nebo wifi. Navíc to ani nevyžaduje vaše staré heslo nebo přihlašovací údaje! Tento nástroj se doporučuje pro svou vysokou úspěšnost a představuje bezproblémový způsob, jak splnit svůj účel. co víc? No, s tímto mocným nástrojem můžete snadno obejít zámek iCloud/Apple ID na jakémkoli systému iOS včetně iOS 15 jen několika kliknutími. Pojďme se seznámit s podrobným návodem, jak odemknout iPhone 5c bez itunes nebo wifi, ale s Passfab iPhone Unlocker.

Krok 1: Přejděte na web Passfab iPhone Unlocker a stáhněte si software. Nainstalujte jej a poté znovu spusťte. Nyní klikněte na možnost "Start" z rozhraní hlavní obrazovky.

main screen passfab

Krok 2: Dále budete přesměrováni na novou obrazovku, kde musíte svůj iPhone připojit k počítači a stisknout tlačítko „Další“.

connect iphone

Poznámka: V případě, že se spojení mezi vaším zařízením a počítačem nepodaří normálně navázat, budete požádáni o zavedení zařízení do režimu obnovení pomocí pokynů na obrazovce.

Krok 3: Jakmile je zařízení detekováno a rozpoznáno softwarem, musíte si nyní stáhnout nejkompatibilnější balíček firmwaru pro vaše zařízení. Chcete-li to provést, stačí kliknout na tlačítko "Stáhnout" přes softwarové rozhraní.

download firmware package

Krok 4: Nakonec, po stažení balíčku firmwaru, vše, co musíte udělat, je stisknout tlačítko "Start Remove" nad softwarem. Jakmile to uděláte, spustí se proces odemknutí deaktivovaného iPhonu.

iphone unlocked

Počkejte na dokončení procesu a ujistěte se, že zařízení zůstane po celou dobu připojeno. Během krátké chvíle budete upozorněni, že váš iPhone byl úspěšně odemčen.

Druhá cesta: iCloud

Použití iCloudu je druhý způsob, jak můžete vyřešit problém, jak deaktivovat iPhone 5c bez iTunes. Toto je další dobrá možnost, jak odemknout deaktivovaný iPhone, pokud nechcete stahovat software. Měli byste však znát Apple ID a heslo připojené k iPhonu a na iPhonu by měla být povolena funkce Najít. Zde jsou podrobné kroky s obrázkovým průvodcem, abyste věděli, jak odemknout iPhone bez iTunes.

Nejprve otevřete prohlížeč na svém notebooku nebo počítači nebo jiném zařízení, přejděte na www.icloud.com.

Za druhé, přihlaste se ke svému účtu iCloud a poté klikněte na „Najít iPhone“.

Za třetí, vyberte uzamčené zařízení z "Všechna zařízení".

iphone unlocked

Začtvrté, kliknutím na „Vymazat iPhone“ odemknete deaktivovaný iPhone.

iphone unlocked

Nakonec klikněte na „Vymazat“ a znovu zadejte heslo Apple ID, abyste mohli zařízení začít mazat.

iphone unlocked

Část 2: Jak odemknout deaktivovaný iPhone bez WiFi

Když je váš iPhone deaktivován, možná jste velmi zmatení v tom, jak připojit deaktivovaný iPhone k wifi, a obáváte se, že neexistuje způsob, jak svůj iPhone odemknout. Nebuď tak nervózní! Pokud je váš systém iPhone iOS 8.0 až iOS 11, můžete zkusit deaktivovat svůj iPhone pomocí chyby Siri. Zde je podrobný návod, jak odemknout iPhone 5 bez iTunes nebo počítače.

Krok 1: Nejprve stiskněte a podržte tlačítko Home pro aktivaci Siri.

Krok 2: Řekněte „Ahoj, Siri, kolik je teď hodin?“ k Siri.

Krok 3: Klikněte na „Hodiny“ poté, co vám Siri poskytne čas, a poté se na obrazovce objeví světové hodiny.

Krok 4: Nyní musíte kliknout na „+“ a přidat další hodiny.

Krok 5: Poté do vyhledávacího pole zadejte něco, co se vám líbí, vyberte je a klikněte na „Sdílet“.

Krok 6: Po zobrazení zprávy otevřete zprávu kliknutím na „Zpráva“.

Krok 7: Nakonec klikněte na „Komu“ na liště zpráv a vložte vzácně zkopírovaný text.

iphone unlocked

Poznámka: Úspěšnost této metody je velmi nízká, nedělejte si příliš velké naděje. Pokud chcete problém vyřešit (odemknout deaktivovaný iPhone bez iTunes) rychle, doporučujeme první metodu.

Tipy: Důvod, proč byste si měli vybrat PassFab iPhone Unlocker

Apple je známý svými bezpečnostními normami, které dodržuje k ochraně soukromí uživatelů. Na zařízení se systémem iOS je proto k ochraně dat použito několik vrstev zabezpečení. Deaktivace iPhone je jednou z takových vrstev, která se aktivuje, aby se zabránilo neoprávněnému přístupu k zařízení a datům.

Nyní, pokud jste uvízli v situaci, kdy je váš iPhone deaktivován, musíte svůj iPhone připojit k počítači a odemknout jej pomocí iTunes přes Wifi nebo přímo pomocí lightning kabelu. To je jediný oficiální způsob, jak můžete odemknout deaktivovaný iPhone. Ale protože jsou chvíle, kdy prostě nemůžete mít po ruce síť Wifi a iTunes, existuje jediný způsob, jak vyhledat pomoc výkonného nástroje, jako je PassFab iPhone Unlocker, který odemkne deaktivovaný iphone bez itunes. Než nástroj použijete, je důležité jej důkladně analyzovat, protože může poškodit i vaše zařízení. Ale pokud jde o PassFab iPhone Unlocker, není se čeho bát!

Zde jsou výhody PassFab iPhone Unlocker ve srovnání s jinými metodami:

výhody:
  • Není potřeba žádné heslo
  • Snadná obsluha
  • lze použít k odemknutí deaktivovaného iPhonu/odemknutí Apple ID/obcházení času na obrazovce/obcházení MDM
Nevýhody:
  • Není zadarmo

O cenu se ale bát nemusíte, můžete použít kód kupónu PD707 využít 30% slevu.

Konečný verdikt

Tak to bylo! Nyní víte, co dělat, když potřebujete vyřešit jak odemknout deaktivovaný iphone bez itunes nebo wifi ! PassFab iPhone Unlocker je tu pro vás, nejlepší možné řešení, když je váš iPhone deaktivován a vy prostě nemáte přístup k iTunes a Wifi.