V dnešní době hraje Facebook důležitou roli v životě každého člověka. Jako jedna z nejlepších sociálních sítí přichází s řadou výhod. Facebook vytváří platformu pro efektivní komunikaci lidí. Občas uživatelé často zapomenou své heslo na Facebooku a chtějí je obnovit. V tomto článku budeme hovořit o jak obnovit heslo na Facebooku . Takže, pojďme začít!

Jak obnovit heslo na Facebooku, když jste ho zapomněli?

Představme si, že se přihlásíte ke svému facebookovému účtu. Po zadání vašeho e-mailu se vás zeptá na heslo, ale hádejte co? Najednou vám prolétne hlavou myšlenka, která vám řekne 'Sakra, zapomněl jsem heslo na facebook.' Musí to být pro vás docela zklamání. Nyní si musíte myslet: „Jak vůbec resetujete své heslo k Facebooku?“ Zde jsme pokryli všechny způsoby, jak jej můžete získat zpět. Takže pokračujte ve čtení a dozvíte se to!

Pokud jste zcela zapomněli své heslo, musíte svůj účet obnovit jednoduše pomocí následujících jednoduchých kroků:

 • 01 Na přihlašovací stránce k Facebooku, vpravo dole, kde můžete vidět přihlašovací údaje, klikněte na „Zapomenuté heslo“.

  click forgot password to reset facebook password
 • 02 Nyní musíte zadat svou e-mailovou adresu nebo telefonní číslo, které je propojeno s vaším účtem.

  click find your account to reset facebook password
 • 03 Vyberte si ze seznamu nejlepší možnost obnovení hesla.
 • 04 Nyní obdržíte kód pro obnovení facebookového hesla pravděpodobně prostřednictvím e-mailu. Zadejte tento bezpečnostní kód.
 • 05 Vyberte nové a jedinečné heslo. (Pro Tip: Toto heslo si někam poznamenejte, abyste ho znovu nezapomněli!)

  choose new password to reset fb password

Jak změnit heslo na Facebooku, když ho znáte?

Je velmi důležité často měnit heslo na vašem Facebooku. Počítače občas ukládají hesla a to může být problém, pokud se k vašemu účtu přihlásí někdo jiný než vy. I když změna hesla není nejlepším bezpečnostním opatřením, je to stále užitečné opatření. Lepší být v bezpečí, než litovat, ne? Nyní, pokud chcete obnovit své facebookové heslo, je to relativně jednodušší než resetování zapomenutého facebookového hesla. Není tu žádný shon, jen se ujistěte, že jste provedli všechny následující kroky:

 • 01 Klikněte na pravý horní roh své stránky na Facebooku a vyberte „Nastavení“.

  click settings to reset facebook password
 • 02 Poté dále vyberte „Zabezpečení a přihlášení“.
 • 03 Bude zde možnost „Změnit heslo“. Klikněte na tlačítko 'Upravit'.

  reset facebook password in browser
 • 04 Požádá vás o zadání aktuálního hesla a poté vašeho nového jedinečného hesla.
 • 05 Pro potvrzení znovu zadejte nové heslo a poté klikněte na „Uložit změny“.

Extra tipy: Najděte své ztracené heslo pro Facebook pomocí Správce hesel pro iOS

Své heslo k Facebooku můžete snadno resetovat pomocí výše uvedených metod, pokud jste ho zapomněli nebo jej jednoduše chcete aktualizovat. Ale pokud jste uživatelem iOS, mám pro vás dobrou zprávu. Pokud jste na svém zařízení Apple používali Facebook, je s největší pravděpodobností vaše heslo uloženo někde ve vašem zařízení. Stejné heslo můžete velmi snadno získat pomocí PassFab iOS Password Manager . Chcete-li získat heslo ze svého zařízení Apple, stačí důkladně provést několik kroků.

 • 01 Vezměte si počítač nebo Mac. Stáhněte si aplikaci PassFab iOS Password Manager a nainstalujte ji.
 • 02 Jednoduše připojte jakékoli zařízení Apple k počítači a spusťte program.
 • 03 Klikněte na „Spustit skenování“, abyste se ujistili, že zařízení iOS zahájilo skenování hesel.

  scan device via ios password manager to find fb password
 • 04 Po dokončení skenování se na obrazovce zobrazí seznam, který bude zobrazovat všechny informace o hesle.

  find facebook password to reset in ios password manager
 • 05 Najděte heslo, ke kterému chcete získat přístup.
 • 06 Nakonec klikněte na 'Exportovat' a stáhněte si soubor s hesly do svého počítače.

souhrn

Facebook je v 21. století oblíbenou sociální sítí všech lidí. Vytvořte si na něm účet a během několika sekund se spojte se svými přáteli! Ale samozřejmě každý účet potřebuje heslo, aby k němu získal přístup. Uživatelé Facebooku občas procházejí vážnými problémy s hesly. Není třeba panikařit. Projděte si všechny způsoby, které jsme vysvětlili v tomto článku, a jsem si jistý, že dostanete přesně to, co hledáte. V této souvislosti nabízí PassFab PassFab iOS Password Manager který vám umožní najít vaše facebookové heslo, i když jste ho ztratili. Doufám, že se vám obsah tohoto článku líbil. Na zdraví a hodně štěstí!

Často kladené otázky o Facebooku Obnovení hesla

Q1: Jak získám zapomenuté heslo k Facebooku?

Bohužel neexistuje způsob, jak získat přístup k vašemu zapomenutému heslu na Facebooku. Bylo by to možné pouze v případě, že si to nějakým zázrakem zapamatujete, ale kromě toho nemůžete své zapomenuté heslo získat zpět. Co můžete udělat, je, že můžete resetovat heslo fb poskytnutím některých informací, které požaduje facebook. Všechny podrobnosti o tom jsou uvedeny v článku!

Q2: Jak mohu obnovit své heslo k Facebooku bez e-mailu?

Vzhledem k tomu, že již nemáte přístup ke svému e-mailovému účtu, existují k němu také některé alternativy. Své heslo k Facebooku můžete snadno obnovit pomocí svého kontaktního čísla nebo alternativního e-mailu.

Otázka 3: Existuje způsob, jak zjistit své staré heslo k Facebooku?

Ano! Určitě existuje způsob, jak získat přístup ke svému starému facebookovému heslu. V tomto článku jsme důkladně probrali všechny kroky, které k tomu musíte udělat. Pamatujte, PassFabiOS Password Manager vám drží záda!

Q4: Jaký e-mail a heslo mohu použít jako výchozí, když jsem zapomněl heslo

Facebook neposkytuje žádný výchozí e-mail nebo heslo pro účet Facebook a existuje pouze e-mail a heslo, které používáte k přihlášení k účtu Facebook. Pokud jste zapomněli své heslo k Facebooku, měli byste ho obnovit pomocí své e-mailové adresy nebo telefonního čísla.