„Zapomněl jsem své heslo a e-mailovou adresu, kterou jsem použil k vytvoření účtu Snapchat. Jak se mohu přihlásit nebo alespoň změnit svou e-mailovou adresu nebo heslo? Uživatel z Quora

Zapomněli jste heslo Snapchat? Nebo zvažujete resetování hesla pro svůj účet Snapchat, protože je velmi běžné občas změnit heslo, aby byl váš účet zabezpečen? Pak už nepokračujte! Tento článek je pro vás to pravé, protože vám řekne, jak resetovat heslo Snapchat s/bez e-mailu nebo telefonního čísla.

Část 1. Jak resetuji své heslo Snapchat pomocí e-mailu nebo telefonu

Ochrana vašeho účtu Snapchat před hacknutím nebo odcizením pomocí silného hesla je nezbytná a časté resetování hesla vám s tím může pomoci. Pokud si tedy pamatujete e-mail nebo telefonní číslo a máte k němu přístup, můžete své heslo Snapchat snadno resetovat pomocí e-mailu nebo telefonního čísla.

Existují dva rychlé způsoby, jak resetovat heslo Snapchat pomocí e-mailu nebo telefonu:

Metoda 1: Resetujte heslo Snapchat prostřednictvím webu

 • Krok 1: Klikněte ve svém prohlížeči na stránku pro obnovení hesla Snapchat.
 • Krok 2: Zadejte své uživatelské jméno nebo e-mail a poté klikněte na Zapomenuté heslo.reset snapchat password via website
 • Krok 3: Poté uvidíte dvě možnosti resetování hesla, pokud byl váš účet spojen s vaší e-mailovou adresou a telefonním číslem: a. Telefonní číslo b. Emailová adresareset snapchat password via email or phone number
 • Krok 4: Můžete si vybrat kteroukoli metodu, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud zvolíte přes Telefonní číslo, pak obdržíte ověřovací kód prostřednictvím telefonního hovoru nebo SMS; pokud se rozhodnete resetovat prostřednictvím e-mailové adresy, obdržíte e-mail ze služby Snapchat s adresou URL.
 • Krok 5: Zadejte ověřovací kód a klikněte na Pokračovat, nebo můžete pokračovat kliknutím na URL uvedenou v e-mailu.
 • Krok 6: Poté budete moci zadat své nové heslo dvakrát.

Poté byste měli úspěšně resetovat heslo Snapchat.

Metoda 2: Obnovení hesla Snapchat na vašem mobilním telefonu

Pokud jej nechcete na webu resetovat, nebo pokud již máte nainstalovanou aplikaci Snapchat do svého mobilního telefonu, můžete resetovat heslo Snapchat i ve svém mobilním telefonu.

 • Krok 1: Spusťte ve svém zařízení aplikaci Snapchat. Pokud ještě žádná aplikace Snapchat neexistuje, stačí si ji nainstalovat z App Store nebo z obchodu Google Play.
 • Krok 2: Poté přejdete na přihlašovací obrazovku ve vašem zařízení. Klepněte na Přihlásit se.tap log in to reset snapchat password
 • Krok 3: Zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu a klepněte na Zapomenuté heslo.click forgot password to reset snapchat password
 • Krok 4: Poté se vám zobrazí dvě možnosti resetování: Prostřednictvím e-mailu nebo prostřednictvím telefonního čísla.
 • Krok 5: Vyberte možnost, která vám vyhovuje, a dokončete proces podle pokynů.
 • Krok 6: Nakonec budete moci zadat své nové heslo dvakrát.change snapchat password successfully

Část 2. Jak resetovat heslo Snapchat bez e-mailu nebo telefonního čísla

Je snadné resetovat heslo Snapchat pomocí přidruženého e-mailu nebo telefonního čísla. Pokud si však nepamatujete e-mail nebo telefonní číslo nebo k nim nemáte přístup, jak resetujete heslo Snapchat bez e-mailu nebo telefonního čísla?

Z bezpečnostních důvodů je přirozené před provedením změn na účtu ověřit, že jste vlastníkem účtu, a je obtížné resetovat heslo Snapchat bez vašeho e-mailu nebo telefonního čísla.

Ve skutečnosti je to pro většinu lidí běžný problém. Podle mého názoru byste měli vyzkoušet všechny e-mailové adresy, které máte, a stará telefonní čísla a zjistit, zda můžete získat sekundární e-mail nebo zprávu, abyste mohli pokračovat. Mezitím někteří uživatelé navrhli, že e-mailové ID by s problémem pomohlo, a stojí za to vyzkoušet.

Pokud to nefunguje, můžete se pokusit kontaktovat podporu Snapchat a zjistit, zda mohou přijít s nějakou radou. Kromě toho, pokud jste si na svém iPhonu přihlásili svůj účet Snapchat, můžete jej najít pomocí nástroje třetí strany popsaného v části 4.

Část 3. Co když resetování hesla Snapchat nefunguje?

Někdy je nepříjemné vidět chybu přihlášení ze Snapchatu, jako je „Nelze se připojit“ nebo „Nepodařilo se připojit“, i když se jedná o správný účet a heslo. Pokud se tedy podobné problémy stanou i vám, mohou vám pomoci následující metody:

Metoda 1: Zkontrolujte připojení k síti

K přihlášení a použití aplikace Snapchat ve vašem zařízení vyžaduje síťové připojení, takže pokud aplikace zobrazuje chybu připojení nebo chybu přihlášení, je pravděpodobné, že síťové připojení vašeho zařízení je nestabilní. Zkontrolujte aktuální síťové připojení a ujistěte se, že má přístup k internetu.

Metoda 2: Obnovte nastavení sítě

Pokud je vaše zařízení připojeno k internetu a stále se nemůžete přihlásit po resetování hesla, zkuste resetovat nastavení síťového připojení pro váš mobilní telefon.

Pro zařízení iOS:

 • 1. Přejděte do aplikace Nastavení ve vašem iPhone. Klepněte na Obecné.reset network settings in iphone to reset snapchat password
 • 2. Přejděte na Obnovit > Obnovit nastavení sítě.
 • 3. Potvrďte a resetujte.
 • 4. Poté se zkuste přihlásit do Snapchatu a zjistěte, zda to funguje.

Pro zařízení Android:

Nastavení zařízení Android se u různých značek liší, takže můžete zkusit něco takového:

 • 1. Přejděte do Nastavení > Obecná správa.
 • 2. Klikněte na Reset nebo Reset Options nebo něco podobného.
 • 3. Klepněte na něco jako Obnovit nastavení sítě.reset android network to reset snapchat password
 • 4. Poté se přihlaste do Snapchatu a zjistěte, zda heslo funguje.

Metoda 3: Přeinstalujte Snapchat

Pokud výše uvedené dvě metody nefungovaly, poslední možností je odinstalovat Snapchat a poté jej znovu nainstalovat, abyste problém vyřešili. Vše, co musíte udělat, je odinstalovat Snapchat ze zařízení jeho odstraněním a poté přejít do obchodu App Store nebo Google Play, vyhledat Snapchat a znovu nainstalovat. Doufejme, že to pomůže znovu se připojit k serveru Snapchat.

Část 4: Jak obnovit heslo Snapchat na iPhone, když jste zapomněli

Zapomněli jste heslo Snapchat a nepodařilo se vám ho resetovat? Hádej co?! Existuje způsob, jak zjistit heslo pro Snapchat, pokud jste přihlášeni ke Snapchatu ve svém iPhone. Abyste věděli, jak na to? Snaž se PassFab iOS Password Manager . Je to skvělý nástroj k nalezení všech uložených informací o hesle ve vašem iOS zařízení, jako je WiFi a heslo, informace o kreditní kartě, e-mail a heslo a účet a heslo aplikace. Je tedy pravděpodobné, že budete moci získat heslo Snapchat pomocí Správce hesel pro iOS.

Jak obnovit heslo Snapchat na iPhone pomocí PassFab iOS Password Manager:

 • Krok 1. Stáhněte a nainstalujte aplikaci v systému Windows nebo Mac.
 • Krok 2. Spusťte aplikaci a připojte iDevice k počítači nebo Macu. Po připojení odemkněte zařízení.connect idevice to ios password manager to recover snapchat password
 • Krok 3. Klikněte na Spustit skenování a program pro vás naskenuje všechny uložené informace.scan device in passfab ios password manager
 • Krok 4. Po skenování vám aplikace zobrazí všechny naskenované informace na obrazovce. Můžete kliknout na Heslo webu a aplikace a zkontrolovat heslo Snapchat zde.recover snapchat password via passfab ios password manager

Tady máš. Měli byste být schopni obnovit heslo Snapchat pomocí tohoto skvělého nástroje. A také můžete exportovat informace a uložit je.

Závěrečná slova

Tento článek shrnuje podrobnosti o tom, jak resetovat zapomenuté heslo Snapchat, s e-mailem a telefonním číslem nebo bez e-mailu a telefonního čísla, a řeší váš problém, když resetování hesla Snapchat nefunguje. Na závěr jako bonusový tip také doporučujeme vynikající nástroj pro obnovení hesla Snapchat na iPhone - Správce hesel pro iPhone z PassFab.