Pokud jste v podobné situaci a ptáte se: „Co když jsem zapomněl heslo Outlook“ nebo jste ho možná již zapomněli. Držíme vám záda! Zde odpovíme „Zapomněl jsem heslo aplikace Microsoft Outlook“ a podělíme se o způsoby, jak jej obnovit. Takže, začněme.

Metoda 1: Zapomněl jsem heslo aplikace Outlook, jak jej resetovat?

Pokud jste v poslední době zapomněli heslo pro Microsoft outlook, nemusíte se vůbec bát. Jedním z nejjednodušších a nejběžnějších způsobů obnovení hesla je jeho ruční reset. Řekneme vám krok za krokem, jak rychle obnovit zapomenuté heslo. Chcete-li si vygenerovat nové heslo pro svůj účet Outlook, postupujte podle níže uvedených kroků.

  • Nejprve přejděte do webového prohlížeče a otevřete stránku účtu Microsoft. Klikněte na „přihlásit se“.
  • Poté zadejte své uživatelské jméno. Ujistěte se, že jste jej zadali správně, a klikněte na „Další“.recover outlook password via ms password reset 1
  • Poté se zobrazí okno s výzvou k zadání hesla. Pokud jste zapomněli heslo aplikace Microsoft Outlook, existuje možnost „Zapomněl jsem heslo“. Vyberte to.
  • Dále uvidíte obrazovku s několika možnostmi. Protože jste zapomněli heslo aplikace Outlook, vyberte „Zapomněl jsem heslo“ a klikněte na Další.recover outlook password via ms password reset 2
  • Poté vás nasměruje k obnovení stránky účtu. Zde budete požádáni o zadání svého e-mailového účtu a zadání některých znaků pro ověření. Po zadání informací klikněte na Další.
  • Poté, pokud jste již nastavili svůj sekundární e-mail nebo telefonní číslo ve svém účtu Outlook, zobrazí se na obrazovce. Můžete si vybrat e-mail nebo číslo. Na vybranou možnost bude zaslán jednorázový kód.
  • Zadejte kód pro ověření podrobností pro obnovení. Potom klepněte na tlačítko Další.recover outlook password via ms password reset 3
  • Zobrazí se okno pro resetování hesla. Zadejte nové heslo. Potvrďte to a klikněte na Další. Obnoví váš účet obnovením účtu na nové heslo.recover outlook password via ms password reset 4

Metoda 2: Jak obnovím své heslo aplikace Outlook po zapomenutí?

V případě, že používáte iDevice a pokud jste ztratili nebo zapomněli heslo k Outlooku, už se nemusíte bát. Pokud se potýkáte s problémy jako „Zapomněl jsem heslo pro aplikaci Outlook“ nebo „Nepamatuji si své Apple ID“, bude to řešení typu vše v jednom, které vyřeší všechny vaše problémy. PassFab iOS Password Manager vám umožní rychle a efektivně obnovit vaše heslo k Wi-Fi, heslo k e-mailu, kód času u obrazovky, heslo Apple ID a dokonce i informace o kreditní kartě.

Pojďme se nyní podívat na podrobný návod, jak používat tento fantastický nástroj k obnovení e-mailu MS Outlook během několika sekund. Postupujte podle následujících kroků:

Krok 1. Stáhněte a nainstalujte PassFab iOS Password Manager z jeho oficiálních webových stránek do vašeho počítače.

Krok 2. Dále připojte iDevice k počítači pomocí USB kabelu. Pokud je to poprvé, stiskněte na svém iPhonu nebo iPadu tlačítko „Důvěřovat“, abyste se úspěšně připojili k počítači.

connect device using passfab ios password manager if forgot outlook password

Krok 3. Jakmile připojíte iDevice k počítači, zobrazí se obrazovka s možností „Spustit skenování“. Kliknutím na možnost vyhledáte všechna svá hesla. Poté vyberte „Pokračovat“.

start scan using passfab ios password manager if forgot outlook password

Krok 4. Po dokončení skenování se na obrazovce zobrazí všechna hesla. Může zahrnovat heslo Wi-Fi, heslo webu a aplikace, heslo účtu, kód času na obrazovce, heslo Apple ID a informace o kreditní kartě. Hledáme heslo k účtu Microsoft Outlook, takže vyberte zobrazit heslo "Poštovní účet".

see mail account using passfab ios password manager if forgot outlook password

Na obrazovce se zobrazí heslo aplikace Microsoft Outlook, které jste zapomněli. Můžete jej použít k přihlášení ke svému účtu Outlook.

Trochu přemýšlet: Proč jste zapomněli heslo aplikace Outlook?

Jste zde, protože jste zapomněli heslo aplikace Microsoft Outlook. Že jo? Než se budeme zabývat vaším problémem, pojďme pochopit, proč je důležité nastavit silné heslo a proč ho lidé zapomínají. E-mail je obecně považován za profesionálnější způsob komunikace, zvláště když chcete svým klientům zasílat oficiální informace. Když už mluvíme o e-mailech, určitě jste slyšeli o aplikaci Outlook, která je součástí sady Microsoft Suite.

Jedná se o správce osobních informací, který zajišťuje více funkcí, ale primárně slouží jako poskytovatel e-mailových služeb. Nyní, abyste zabránili úniku dat, měli byste zabezpečit své účty. K tomu můžete použít silné heslo, které je kombinací alfanumerických a speciálních znaků. Pokud však nastavíte složité heslo pro více účtů, je velká šance, že ho časem zapomenete.

Microsoft outlook email je nejlepším poskytovatelem služeb. K zabezpečení svých účtů však musíte použít silné heslo; mix a shoda abeced a čísel. Když nastavujete složité heslo, vaše zabezpečení je často slíbeno, ale je docela velká šance, že ho časem zapomenete.

Často kladené otázky o zapomenutí hesla aplikace Outlook

Otázka 1: Je heslo mého účtu Outlook heslem účtu Microsoft?

Ano, heslo vašeho účtu Outlook je stejné jako heslo vašeho účtu Microsoft. V účtu Microsoft přejděte na možnost Zabezpečení a vyberte heslo pro přístup k možnosti. Můžete být požádáni, abyste nejprve ověřili svou identitu prostřednictvím ověřovací kontroly.

Q2: Jak obnovím své heslo aplikace Outlook bez telefonního čísla?

Existuje několik způsobů, jak obnovit heslo aplikace Microsoft Outlook, pokud jej zapomenete. I když své číslo nemáte uložené jako možnost obnovení, můžete použít sekundární e-mail. Bude na něj zaslán kód a pomocí něj můžete resetovat heslo. Dalším způsobem, jak obnovit svůj účet, je vyplnit podrobnosti zde https://account.live.com/acsr?mkt=en-us. Kromě toho můžete vyplnit formulář pro obnovení a odeslat jej k obnovení hesla.

Otázka 3: Jak změním heslo pro svůj e-mail Outlook?

V zásadě můžete ručně resetovat heslo k účtu Outlook. Je to nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout. Chcete-li to však provést ručně, musíte mít sekundární e-mail nebo telefonní číslo. V případě, že e-mail nebo číslo pro obnovení, které jste uvedli v účtu Outlook, již neexistuje, můžete použít fantastický nástroj PassFab správce hesel pro iOS. Snadno se používá a pomocí něj můžete obnovit všechna hesla.

souhrn

Abychom odpověděli na váš problém „co když jsem zapomněl heslo Microsoft outlook“, přinesli jsme vám 2 nejjednodušší řešení. Nejprve jsme probrali, jak ručně obnovit heslo k účtu Microsoft Outlook v případě, že jste ho zapomněli. Pak jsme vám představili fantastický nástroj PassFab iOS Password Manager , který za vás může obnovit vaše hesla.