Pokud jste na svém Samsung Galaxy S7/S8/S9/s22 provedli tvrdý reset, s největší pravděpodobností vás uvítá ověřovací obrazovka FRP. Factory Reset Protection (FRP) je bezpečnostní funkce navržená společností Google, aby zabránila neoprávněným osobám odemknout zařízení po obnovení továrního nastavení. Může se však také stát prokletím, zvláště když si nepamatujete přihlašovací údaje k účtu Google.

Pokud jste také uvízli v okně ověření Google, pomůže vám následující průvodce. Dnes jsme sestavili postup krok za krokem k provedení Samsung Galaxy S7 odstraňte zámek účtu Google .

Část 1: Jak odebrat zámek účtu Google Samsung Galaxy S7/S8/S9

Chcete-li obejít ověření účtu Google, budete potřebovat software třetí strany. Zatímco několik nástrojů vám může pomoci dokončit práci, doporučujeme používat PassFab Android Unlocker . Jedná se o speciální nástroj, který vám pomůže se Samsungem Galaxy S7 odstranit zámek účtu Google bez jakýchkoli potíží. Tento nástroj nabízí snadno použitelné rozhraní, které každému usnadní projít krok ověření FRP a okamžitě odemknout zařízení.

Chcete-li obejít ověření FRP v Samsung Galaxy S7 pomocí PassFab Android Unlocker, postupujte podle těchto kroků.

Krok 1: Nejprve připojte svůj Galaxy S7 k počítači pomocí kabelu USB. Nyní spusťte v počítači nástroj PassFab a vyberte „Odebrat Google Lock (FRP)“. Dále klepněte na tlačítko "Start Remove".

click remove google lock

Krok 2: Než začnete, musíte zkontrolovat poznámky na obrazovce a potvrdit. Poté klikněte na "Start". Následující průvodce je rozdělen podle verze operačního systému zařízení, kterou jste vybrali, takže stačí vybrat verzi Samsung a pokračovat.

Pro Android 11

download the bypassfrp file to bypass the google lock

Pro Android 6/9/10:

go to settings page via passfab android unlocker

Pro Android 7/8:

set up an unlock pattern

A je to; Zámek Google FRP bude odstraněn a zařízení budete moci odemknout, aniž byste se museli přihlašovat pomocí předchozího účtu Google.

galaxy s7 remove google account lock 6

Část 2: Existuje způsob, jak obejít Samsung Galaxy S7/S8/S9 bez počítače

Vzhledem k tomu, že obejití zařízení je poměrně hektický proces, mnoho lidí si klade otázku, zda mohou Samsung Galaxy S8 FRP obejít bez počítače. No, odpověď je NE! Pokud jste uvízli v okně ověření FRP, budete k odstranění zámku FRP potřebovat počítač a nástroj pro bypass FRP, jako je PassFab.

Můžete se však chránit před potížemi s obcházením ověření FRP tím, že tuto funkci zakážete. Chcete-li tak učinit, stačí před provedením tvrdého resetu odebrat účet Google.

Podle těchto pokynů odeberte účet Google ze zařízení, abyste po resetu nemuseli čelit oknu FRP.

Krok 1: Spusťte „Nastavení“ na Samsung Galaxy S7.

Krok 2: Přejděte dolů a klepněte na „Účty a zálohy“.

bypass frp on samsung galaxy 1

Krok 3: Budete vyzváni k otevření nového okna. Zde klepněte na tlačítko "Účty".

bypass frp on samsung galaxy 2

Krok 4: Vyberte účet Google, který chcete odstranit, a vyberte „Odstranit účet“.

bypass frp on samsung galaxy 3

Po odebrání účtu Google z vašeho zařízení bude funkce FRP automaticky deaktivována. Toto je jeden z nejlepších způsobů, jak se chránit před ověřením účtu Google. Pokud si nepamatujete uživatelské jméno a heslo ke svému účtu Google, nezapomeňte před provedením tvrdého resetu deaktivovat funkci FRP.

Závěr

Přestože je Google FRP extrémně užitečnou funkcí ochrany, může se stát také důvodem k bolestem hlavy. Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje k účtu Google a uvízli jste v okně ověření účtu Google, nezapomeňte k provedení použít PassFab Samsung Galaxy S7 FRP bypass . A abyste zůstali v bezpečí, před provedením tvrdého resetu na Galaxy S7 nebo jakémkoli jiném smartphonu Android vždy odeberte svůj účet Google.