Zapomněl jsem heslo správce, nemůžu najít papír, na který jsem to napsal, a nemůžu se dostat do BIOSu. Jak obejít heslo správce?

Zapomenuté heslo správce systému Windows má potíže. Protože pokud jako přihlašovací heslo nastavíte účet správce, nebudete mít přístup k počítači. Navíc váš systém Windows deaktivuje většinu funkcí. Možná se ptáte, zda různé verze Windows obcházejí hesla stejným způsobem. Upřímně, není v tom žádný rozdíl. Bez prodlení se pojďme učit podle příspěvku jak obejít heslo správce ve Windows 11/10/8/7.

Níže jsou uvedeny přednosti a nedostatky 5 nejoblíbenějších metod, jak se dostat přes hesla správce v systému Windows, v tabulce níže. Po testování PassFab 4Winkey vyniká mezi těmito několika metodami.

4Winkey

Disk pro resetování hesla

přes Uživatelský účet

Obnovení hesla online společnosti Microsoft

Instalační disk Windows

Hodnocení redaktora ★★ ★★ ★★★ ★★★★
Zásluhy Vhodné pro ŽÁDNÝ uživatel k odstranění nebo resetování hesla, odstranění nebo vytvoření účtu. Opatření proti zapomenutí hesla Vyvarujte se pokaždé zadávání hesla. Nejjednodušší Efektivní způsob, jak obejít heslo pro každého uživatele (místní nebo administrátorský účet).
Vady / Před zapomenutím hesla je třeba vytvořit disk Při nastavování této funkce je třeba zadat heslo. Vhodné pouze pro účet Microsoft. Obtížné a časově náročné.

Metoda 1. Jak obejít heslo správce ve Windows 11/10/8/7 pomocí PassFab 4WinKey NEJLEPŠÍ

PassFab 4WinKey je jedním z nejpopulárnějších nástrojů pro obnovu hesla systému Windows, který lze použít k obejití hesla správce ve všech verzích systému Windows. Lze jej také použít v různých situacích, jako je únik hesla kancelářského počítače nebo hesla vlastního počítače.

Jeho používáním můžete vyřešit problém s heslem Windows během několika minut a udržet svá data 100% v bezpečí. Kromě toho máte nyní povoleno vytvořit spouštěcí disk na Macu.

Video: Jak obejít heslo správce přes PassFab 4WinKey

Začněte podle následujících kroků:

 • Stáhněte si PassFab 4WinKey na váš přístupný počítač, na obrazovce se objeví dialogové okno. V první části zvolte zaváděcí médium - USB disk nebo CD/DVD.choose usb on passfab 4winkey
 • Klikněte na "Další" a počkejte minutu. Po dokončení procesu vypalování vysuňte disk CD/DVD nebo USB a vložte jej do uzamčeného počítače.
 • Vyberte svůj systém Windows a poté možnost „Zrušit heslo účtu“. Poté vyberte svůj uzamčený účet a začněte obcházet heslo systému Windows.remove account password to bypass windows password with 4winkey
 • Jakmile je proces hotový. Poté vysuňte CD/DVD nebo USB flash disk a restartujte počítač. Budete se moci přihlásit do svého počítače bez hesla.bypass windows password successfully with passfab 4winkey
 • Jak bylo uvedeno výše, PassFab 4Winkey se snadno ovládá a šetří čas. Je to doporučený nástroj pro resetování hesla, který můžete získat. Pokud za to ale platit nechcete, přečtěte si prosím následující způsoby.

Metoda 2. Bezplatné způsoby, jak obejít heslo správce v systému Windows 10/8/7

2.1 Obejití administrátorských hesel Windows 10 pomocí disku pro resetování hesla

Varování:

Chcete-li obejít heslo správce systému Windows 10, musíte před zapomenutím hesla použít vytvořený disk pro resetování hesla.
Přečtěte si tento článek, kde se dozvíte další podrobnosti o tom, jak vytvořit disk pro resetování hesla: Co je disk pro resetování hesla a jak se používá

Disk pro resetování hesla vám umožňuje získat přístup k počítači obnovením hesla poté, co jej zapomenete. Zde jsou jednoduché kroky, jak obejít heslo správce v systému Windows 10 pomocí resetovacího disku.

 • Vložte disketu pro resetování hesla do počítače > zadejte výchozí heslo správce systému Windows > klikněte na enter > klikněte na OK > [Obnovit heslo]

  login password reset
 • Otevře se nová stránka okna průvodce obnovením hesla. Kliknutím na tlačítko 'Další' resetujete heslo.

  password reset wizard
 • Vyberte na jednotce s Windows Password Reset Disk. Poté stiskněte tlačítko 'Další'.

  select disk wizard
 • Zde, abyste mohli obejít heslo správce systému Windows 10, musíte vytvořit nové heslo. Nyní zadejte své nové heslo a potvrďte jej opětovným zadáním.

  new password wizard
 • Toto je poslední krok, jak obejít heslo správce Windows 10. Vypněte kartu průvodce obnovením hesla a vysuňte disk USB. Restartovat váš počítač.

Věřím, že nyní jasně rozumíte tomu, jak použít disk pro resetování hesla k obejití hesla správce. Pokud nemáte po ruce vytvořený disk pro resetování hesla, tato metoda pro vás nebude fungovat, přejděte prosím na metoda 1 .

2.2 Obejití administrátorských hesel na uživatelském účtu

Varování:

Při nastavování této funkce je třeba zadat heslo. Vystavujete se vážnému riziku, že heslo zapomenete, protože je delší dobu nepoužíváte.

Pokud nechcete čas od času zadávat heslo. Můžete vyzkoušet tuto metodu, která vám pomůže přihlásit se do systému Windows 10 bez hesla.

 • Otevřete přihlašovací obrazovku a stisknutím [klávesa s logem Windows] + [R] otevřete dialogové okno Spustit. Napište [netplwiz] a klikněte na enter.

  local administrator password
 • Zrušte zaškrtnutí políčka – Uživatelé musí zadat uživatelské jméno a heslo, aby mohli používat tento počítač. Přejděte dolů a klikněte na „OK“.

  local administrator password 2
 • Zadejte heslo svého administrátorského účtu a klikněte na „OK“. Nyní budete při každém přihlášení přesměrováni na účet místního správce, pomocí kterého se budete moci přihlásit bez zadání hesla.

  local administrator password 3

2.3 Obnovení hesla online společnosti Microsoft

Varování:

Tato metoda funguje v omezených případech a váš administrátorský účet musí být účet Microsoft, nemůžete jej použít k vyřešení problému, jak získat minulé heslo administrátora.

Postupujte podle níže uvedených kroků a resetujte heslo správce systému Windows 10 během několika minut.

 • Klikněte na ikonu [Zapomněl jsem heslo] na resetovací stránce společnosti Microsoft a zadejte CAPTCHA.

  forgot password
 • Zadejte podrobnosti o svém účtu Microsoft, jako je váš e-mail nebo Skype ID nebo telefonní číslo. Poté jsou vyžadovány vaše alternativní bezpečnostní informace. To platí jak pro e-mailovou adresu, tak pro bezpečnostní kód. Po zadání potenciálních informací klikněte na tlačítko "Další".

 • Nakonec si zapište své nové heslo a proces, jak obejít heslo Windows 10 pomocí účtu Microsoft, je dokončen.

  reset password

2.4 Instalační disk Windows

Varování:

Nejprve musíte vytvořit instalační médium Windows 10 Microsoft.com .

Zde jsou jednoduché kroky, jak obejít heslo Windows 10 pomocí instalačního disku Windows.

 • Při vkládání instalačního disku do počítače restartujte počítač

 • Spusťte počítač

  Změňte pořadí spouštění počítače v nabídce spouštění nebo v systému BIOS tak, aby se spouštěl z USB nebo CD/DVD. Poté restartujte počítač a spusťte instalaci systému Windows 10.

  windows installation setup
 • Otevřete příkazový řádek. Stiskněte tlačítka [Shift] a [F10].

  command prompt
 • Zadání následujících příkazů

  D:
  cd Windows\System32
  ren sethc.exe sethc.exe.bak
  zkopírujte cmd.exe sethc.exe
  (Nahraďte písmeno D písmenem jednotky vašeho operačního systému)

  command 2
 • Zavřete příkazový řádek. Zrušte nastavení instalace systému Windows. Restartujte počítač bez vložení instalačního disku.

  restart pc
 • Na přihlašovací obrazovce stiskněte 5krát klávesu Shift. Otevře se příkazový řádek s právy správce.

  administrative cmd
 • Krok 7: změňte heslo pro svůj uživatelský účet. Zadejte [net user] a vypište všechny uživatelské účty. Chcete-li nyní změnit heslo, zadejte [er net ususer_name nové_heslo]. V tomto případě [user_name] je konkrétní uživatelský účet.

   net user password
 • Krok 8: Nakonec se můžete přihlásit do Windows 10 pomocí nového hesla, které jste nastavili pro uživatelský účet.

Závěr

Shromáždili jsme 5 účinných způsobů, jak zjistit, jak obejít heslo správce ve všech verzích Windows. Věřím, že po přečtení tohoto článku jste svůj problém vyřešili. Mimochodem, kromě toho obejít heslo správce Windows 10 , PassFab 4WinKey vám také může pomoci resetujte heslo Microsoft na Windows 10. Máte-li další dotazy, dejte nám prosím vědět.

KOMENTÁŘ