Z nějakého důvodu jsem dlouho neměl možnost používat svůj počítač. Nyní, když jsem se pokusil přihlásit k počítači, řeklo to "nesprávné heslo." Zdá se, že jsem zapomněl nové heslo a pokouším se přihlásit pomocí starého hesla. Chci vědět, jak obejít heslo správce Windows 11?

Zapomínání hesel se v dnešní době stalo běžným problémem kvůli zvýšenému používání ověřování hesel na různých platformách. Kdekoli se pokusíme přihlásit, musíme ověřit svou identitu zadáním hesla. Hesla jsou určena k ochraně našich osobních údajů před neoprávněným přístupem.

Když zapomenete heslo k počítači, stane se hektickou situací, zvláště když máte na počítači uloženy důležité soubory a data. Nemusíte se však obávat, protože když je problém, existuje řešení. Pokud chcete vědět, jak se dostat přes heslo správce v systému Windows 11, přečtěte si tento článek a zjistěte nejlepší způsoby, jak hesla obejít.

Odhlásili jste se ze svého administrátorského účtu a neznáte heslo? Chcete vědět, jak obejít heslo správce systému Windows 11, i když nemáte oprávnění správce? Přemýšlíte o tom, jak získat oprávnění správce ve Windows 10 bez hesla? Pokud ano, tato pasáž je pro vás! Přečtěte si tuto pasáž a zjistěte odpověď na to, jak resetovat hesla správce v systému Windows 11 bez práv správce.

Metoda 1: Vynechejte heslo správce v systému Windows 11 prostřednictvím disku pro resetování hesla

Pokud jste vytvořili disk pro resetování hesla, když jste znali heslo, mohli byste tento disk použít k obnovení nebo vynechání účtu správce v systému Windows 11. Zde je postup:

 • Zadejte nesprávné heslo do pole pro heslo a stiskněte klávesu Enter. Zobrazí se zpráva, že heslo je nesprávné. Klepněte na tlačítko OK.

  administrator win 11
 • Po návratu na přihlašovací obrazovku se pod polem pro heslo objeví odkaz Resetovat heslo. Klikněte na to.

  administrator reset password

  Pokud při nastavování hesla nastavíte tajné otázky, budete požádáni, abyste na tyto otázky odpověděli. Tyto otázky můžete ignorovat a kliknout na Použít disketu pro resetování hesla.

 • Když uvidíte Průvodce resetováním hesla, vložte disketu pro resetování hesla a klikněte na Další.

  password reset disk
 • Pomocí rozevíracího seznamu vyberte své heslo resetovat disk a klepněte na tlačítko Další.

  password reset wizard
 • Nastavte a potvrďte nové heslo pro účet správce a klikněte na Další.

  reset user password
 • oZavřete průvodce resetováním hesla kliknutím na tlačítko Dokončit.

Heslo účtu místního správce bylo resetováno. Pro přihlášení ke svému účtu použijte nové heslo. Pamatujte, že tuto metodu lze použít pouze v případě, že jste dříve vytvořili disk pro resetování hesla. Disk pro resetování hesla nelze vytvořit na uzamčeném počítači. Vždy se doporučuje vytvořit disketu pro resetování hesla, kdykoli nastavujete nové heslo nebo měníte heslo v počítači. Disk pro resetování hesla vás může zachránit, když zapomenete heslo místního účtu Windows.

Metoda 2: Jak obejít heslo Windows 11 pomocí nástroje Windows Password Reset Tool –PassFab 4WinKey

Můžete použít nástroj Windows Password Reset Tool od třetí strany, který poskytuje flexibilitu a funkčnost pro provádění všech úloh souvisejících s heslem, tj. PassFab 4WinKey . Zde je návod, jak jej používat:

 • Nainstalujte a spusťte PassFab 4Winkey na jakémkoli přístupném PC, vyberte USB/CD/DVD pro vytvoření disku pro resetování hesla a nechte na něj vypálit pokyny.

  choose usb
 • Restartujte zamčený počítač, stiskněte spouštěcí klíč a nastavte zařízení na 1. prioritu. Stiskněte F10 pro uložení nastavení. Váš počítač se znovu restartuje. Vyberte systém Windows.

  select system
 • Vyberte možnost Odebrat heslo účtu, klikněte na Další a poté na tlačítko Restartovat.

  remove password successfully
 • Heslo z vašeho administrátorského účtu bude odstraněno.

Doporučuje se používat tento nástroj, protože se snadno ovládá a šetří čas a energii. Obnovuje nebo odstraňuje hesla, aniž by to ovlivnilo jakákoli data.

Metoda 3: Vynechejte heslo správce systému Windows 11 pomocí příkazového řádku

Pokud nemáte disk pro resetování hesla a nechcete si kupovat žádný software třetí strany, tato možnost je pro vás. Tato metoda popisuje, jak resetovat hesla správce v systému Windows 11 bez práv správce. Tato metoda má následující kroky:

Tipy:

Pokud se nemůžete přihlásit k počítači kvůli zapomenutému heslu, budete k použití této metody potřebovat instalační disk Windows nebo disk pro obnovu systému.

 • Vytvořte instalační disk Windows nebo disk pro obnovení systému.
 • Připojte disk k uzamčenému PC a nechte jej nabootovat z disku.

  windows setup
 • Po úspěšném zavedení počítače z disku stiskněte současně klávesy "Shift + F10" pro otevření příkazového řádku.
 • Do příkazového řádku zadejte následující příkaz a nahraďte písmeno D písmenem jednotky operačního systému:

  Tyto příkazy zadávejte jeden po druhém a po každém příkazu stiskněte Enter

  D:

  cd Windows\System32

  ren sethc.exe sethc.exe.bak

  zkopírujte cmd.exe sethc.exe

 • Zavřete příkazový řádek, zrušte instalaci a po dokončení zpracování restartujte počítač.
 • Když uvidíte přihlašovací obrazovku, stiskněte pětkrát klávesu Shift. Otevře se příkazový řádek s právy správce.
 • Změňte heslo k účtu správce. Zadejte následující příkaz čistý uživatel [uživatelské jméno] [nové_heslo]

  Tipy:

  Nezapomeňte přidat název svého uživatelského účtu místo [uživatelské jméno].

Nyní se můžete přihlásit ke svému účtu správce Windows 11 pomocí nového hesla, které jste vytvořili pomocí příkazového řádku.

Závěrečné poznámky

Tento článek navrhuje různé způsoby, jak obejít heslo účtu správce. Zmiňuje placený nástroj, tj. PassFab 4WinKey , nejvíce doporučovaný, nejúčinnější a nejpoužitelnější nástroj, který řeší téměř všechny problémy související s hesly, aniž by ohrozil vaši bezpečnost a soukromí.

Přečtením této pasáže získáte odpověď na všechny otázky související s tím, jak obnovit heslo správce v systému Windows 11 bez práv správce. Pokud však nechcete kupovat žádný software, můžete použít jiné způsoby.

KOMENTÁŘ