"Mám starý notebook s operačním systémem Windows 7, zapomněl jsem přihlašovací heslo, existuje nějaký způsob, jak uložit svá data? Nechci je obnovit do továrního nastavení."

Kromě resetování systému Windows 7 můžete také použít software pro resetování hesla systému Windows 7, když zapomenete heslo. Pro většinu uživatelů je resetování počítače a ztráta dat tou nejbolestivější věcí. Ale teď jsi tady. Ukážeme vám 3 praktické způsoby, jak na to Obnovení hesla systému Windows 7 .

Část 1. Jak obnovit heslo systému Windows 7 pomocí příkazového řádku

Příkazový řádek je způsob, jak vstoupit do nouzového režimu, protože můžete resetovat přihlašovací heslo pomocí výchozího účtu správce v nouzovém režimu. Tento způsob je obvyklá bezplatná cesta obnovit heslo systému Windows 7 . Pokud jste však změnili účet správce, tento způsob pro vás nebude fungovat.

Krok 1: Při spouštění notebooku podržte klávesu F8 pro otevření obrazovky "Pokročilé možnosti spouštění". Nyní vyberte na spouštěcí obrazovce „Nouzový režim s příkazovým řádkem“ a stiskněte klávesu Enter.

advanced boot options

Krok 2: Nyní bude skrytý účet správce k dispozici na obrazovce vašeho notebooku nebo počítače. Kliknutím na něj automaticky otevřete příkazový řádek. Nakonec zadejte příkaz „net user username nové_heslo“, jak je uvedeno níže.

net user username newpassword

Část 2. Jak obnovit heslo systému Windows 7 pomocí disku pro resetování hesla

Kromě použití nouzového režimu můžete k resetování ztraceného hesla použít také disk pro resetování hesla systému Windows 7. Musíte však vlastnit spouštěcí disk, který byl vytvořen před uzamčením počítače. V opačném případě jej můžete vytvořit pouze na jiném přístupném počítači.

Poznámka: Tento způsob je trochu komplikovaný, postupujte prosím jasně podle pokynů.

Krok 1: Vezměte flash disk a vložte jej do svého notebooku nebo počítače. Po vložení klikněte pravým tlačítkem myši na jednotku a klepněte na „Formátovat“.

Krok 2: Poté přejděte na „Ovládací panely“ a vyhledejte „Uživatelské účty“. Po nalezení „Uživatelské účty“ jej otevřete a otevřete odkaz „Vytvořit disk pro resetování hesla“, jak je znázorněno níže.

control panel

Krok 3: Postupujte podle všech pokynů „Průvodce zapomenutým heslem“.

forgotten password wizard

Krok 4: Nyní se zobrazí rozevírací seznam. Vyberte jednotku Flash ze seznamu.

choose flash drive

Krok 5: Po dokončení procesu resetování disku. Klepnutím na „Další“ ukončíte Průvodce zapomenutým heslem.

Krok 6: Zadejte 5krát nesprávné heslo do hesla správce. Po zadání více nesprávných hesel se na obrazovce plochy objeví „Resetovat heslo“. Klepnutím na něj obnovíte heslo systému Windows 7.

Krok 7: Nyní, Průvodce obnovením hesla se zobrazí a klikněte na „Další“.

Krok 8: Nyní vložte disk pro resetování hesla, který jste vytvořili v možnosti obnovení, jak je znázorněno níže. Znovu klikněte na tlačítko "Další".

insert the disk

Krok 9: Nyní zadejte nové heslo a znovu klikněte na „Další“.

newpasswordk

Krok 10: Nakonec klikněte na tlačítko "Dokončit" a vaše heslo Windows 7 bude resetováno.

Část 3. Jak vytvořit disketu pro resetování hesla systému Windows 7 na jiném počítači

Nevytvořili jste disk pro resetování hesla předem? No, stále máte šanci jeden získat. Resetovací disk však musíte vypálit na dostupném počítači. Kroky jsou velmi snadné pomocí PassFab 4WinKey . Podívejme se, jak vám pomůže vytvořit spouštěcí disk a resetovat heslo systému Windows 7.

Krok 1: Stáhněte si PassFab 4WinKey na přístupném počítači. Vložte CD nebo USB.

choose usb

Krok 2: Čekání na proces obvykle trvá několik minut. Po úspěšném vypálení vašeho CD/DVD nebo USB Flash disku jednoduše klikněte na „OK“ a pokračujte

burn usb successfully

Krok 3: Nyní musíte vložit vypálený USB flash disk do uzamčeného počítače. Restartujte počítač a stiskněte "F12" nebo "ESC" na klávesnici pro vstup do rozhraní Boot Menu. Po vstupu do Boot Menu zjistíte vložený disk z názvu USB/DVD/CD. Pomocí kláves se šipkami jej vyberte a stisknutím klávesnice "Enter" jej zaveďte.

boot from usb

Krok 4: Když uvidíte hlavní rozhraní tohoto nástroje, vyberte možnost „Obnovit heslo“ a klikněte na „Další“.

reset password

Krok 5: Nyní se zobrazí všechny vaše účty systému Windows. Vyberte uživatelský účet, uvidíte výchozí heslo. Pokud to nechcete, jednoduše si to změňte sami. Poté klikněte na „Další“.

reset password

Krok 6: Nyní přejdete do jiného rozhraní, jednoduše kliknutím na „Restartovat“ restartujete počítač. Poté se můžete pomocí nového hesla přihlásit do systému Windows.

reset password 5

souhrn

V tomto článku vám poskytujeme nejlepší způsoby pro resetování hesla Windows 7, můžete také použít PassFab 4WinKey k obejít heslo systému Windows 7 . Pokud máte starý notebook, ale nepamatujete si heslo, můžete se do svého systému přihlásit jakýmkoli výše uvedeným způsobem. Navíc pro resetování hesla nemusíte chodit do žádného servisu. Doma si vystačíte s přístupem k internetu na svém počítači.