Pokud váš smartphone se systémem Android používá Android 5.1 nebo vyšší, pak je vybaven bezpečnostní funkcí zvanou Factory Reset Protection (FRP). Pokud se pokusíte resetovat telefon, budete vyzváni k přihlášení pomocí účtu Google a hesla. Hlavním cílem FRP bylo zajistit, aby pouze majitelé telefonů Android mohli obnovit tovární nastavení svého zařízení.

Co když však ztratíte heslo k účtu Google? Co když si koupíte ojetý telefon, který ještě nebyl obnoven do továrního nastavení? Znamená to, že po odebrání z předchozího účtu nebudete moci zařízení správně používat?

Naštěstí pro vás můžete zakázat FRP zámek pomocí Nástroj pro odstranění zámku FRP . Ukážeme si, jak používat FRP bypass nástroje v tomto článku.

Část 1: [Podpora Android 11] Nejlepší nástroj na odstranění zámku Samsung FRP-PassFab Android Unlocker

Chcete deaktivovat zámek FRP společnosti Google? PassFab Android Unlocker se o to postará. Jako kompetentní software pro odemykání heslem systému Android vám umožňuje odstranit zámek FRP na zařízeních Samsung.

Nyní se podívejme na komplexního průvodce, abychom viděli, jak funguje jako nástroj pro odstranění zámku FRP Samsung:

Krok 1: Můžete začít stažením a instalací PassFab Android Unlocker do počítače.

Krok 2: Připojte zařízení Android k počítači pomocí kabelu USB a poté vyberte funkci „Odebrat Google Lock (FRP)“.

FRP lock removal tool Samsung-FRP lock

Krok 3: Uvidíte podrobnosti a můžete pokračovat výběrem verze Android vašeho telefonu Samsung a kliknutím na „Odeslat upozornění“.

FRP lock removal tool Samsung - remove FRP lock

Poznámka: Před odebráním zařízení Android se ujistěte, že je připojeno k Wi-Fi.

Krok 5: Poté vaše zařízení Samsung obdrží upozornění.

FRP lock removal tool Samsung - sending notification

Krok 6: Nyní musíte zařízení nastavit podle pokynů.

Pro Android 11:

FRP lock removal tool Samsung - download file

Pro Android 6/9/10:

FRP lock removal tool Samsung - download file

Pro Android 7/8:

FRP lock removal tool Samsung - set screen lock pattern

Krok 7: Po provedení těchto akcí můžete restartovat svůj smartphone a zadat kód PIN, který jste právě nastavili, abyste obešli zámek Google.

FRP lock removal tool Samsung - FRP removed

Část 2: Proč je PassFab Android Unlocker nejlepší?

Každý potřebuje pevný důvod věřit, zda je něco nejlepší nebo lepší než jeho alternativy. Totéž se děje v tomto případě. Funkce PassFab Android Unlocker vysvětlují, proč je to nejlepší nástroj pro odemykání FRP.

Úžasné funkce PassFab Android Unlocker:

 • Nástroj pro odblokování obrazovky
 • Google FRP Removal Tool na Samsungu

Výhody používání PassFab Android Unlocker:

 • Snadné použití a spolehlivé
 • Snadno odstraní zámek obrazovky
 • Rychle odemkne zámek FRP
 • Vhodné pro technicky nezkušené jedince
 • Podpora Android 11 a nižší

Část 3: Další nástroje pro odstranění zámku FRP, které můžete použít

Zde je výběr dalších 11 nástrojů pro odemykání FRP, které můžete použít, pokud nemáte přístup ke svému smartphonu Android a stále neznáte heslo ke svému účtu Google. Můžete si vybrat nejvhodnější metodu z této kolekce na základě vašeho smartphonu.

1. Frp Lock Removal Tool: Pangu

Nástroj pro odstranění zámku FRP pangu je bezplatný a neuvěřitelně účinný pro obcházení FRP vrstvy. Funguje pro jakoukoli variantu Androidu, včetně Lollipop 5.1, Marshmallow 6.1, Nougat 7.0 a 7.1.2 a Oreo 8.0. Můžete jej použít k odemknutí telefonů jakékoli populární značky, včetně Samsung, Micromax, Xiaomi a Motorola.

FRP lock removal tool - pangu frp unlocker

2. Nástroj pro odstranění D&G

D&G Unlocker je bezplatný a extrémně výkonný nástroj pro odstranění zámku FRP, který můžete použít k rychlému odemknutí zámku FRP na vašem zařízení. Tento software je známý svými schopnostmi šetřit čas. Je kompatibilní se všemi modely Windows, od XP po 10. Stačí připojit telefon k počítači a nebudete muset používat svůj účet Google ani heslo.

best FRP bypass tool - D&G Remove Tool

3. Samsung FRP Hijacker Tool

FRP Hijacker je nástroj pro odstranění zámku FRP navržený speciálně pro chytré telefony Samsung. Pokud vlastníte telefon Samsung, neexistují žádné další možnosti, které byste měli hledat. Tohle si můžeš vyzvednout se zavázanýma očima. Je známý tím, že poskytuje nejlepší a nejrychlejší výkon ze všech ostatních možností dostupných pro smartphony Samsung.

best FRP bypass tool - Samsung FRP Hijacker Tool

4. FRP Bypass APK

FRP Bypass Apk je známý nástroj pro odstranění zámku FRP od společnosti Google a Flashing software. Je vyvinut a vydán společností Gadgets Doctor a umožňuje vám zdarma deaktivovat zámek FRP vašeho zařízení Android. Pokud jste legitimním vlastníkem účtu Google spojeného s telefonem, tento nástroj dokončí úkol za méně než deset minut.

FRP lock removal tool - frp bypass apk

5. GSM FRP Bypass and Flashing Tool

Hned další jméno na našem seznamu je GSM Flasher ADB Bypass Tool. Je to další snadný, rychlý a mimořádně úspěšný software pro odstranění zámku FRP pro odemknutí zámku FRP vašeho zařízení. Vše, co musíte udělat, je stáhnout a spustit na vašem počítači. Běží na Windows i Mac OS X.

best FRP bypass tool - GSM FRP Bypass and Flashing Tool

6. Samsung FRP Helper v0.2

Samsung FRP helper v0.2 je malý nástroj pro odstranění zámku Samsung FRP, který obchází FRP ověření Google na telefonech Samsung Galaxy v režimu Call&ADB. Pokud hledáte nástroj pro volání FRP, který vám umožní obejít ověření FRP prostřednictvím procesu volání, můžete použít tento.

7. FRP Bypass Solutions

Řešení FRP Bypass Solutions bylo zkontrolováno a upraveno tak, aby vám umožnilo obejít ověření Google, pokud ztratíte přihlašovací údaje svého účtu. Je kompatibilní se všemi smartphony Android, včetně řady Moto, LG, ZTE, HUAWEI, Samsung, HISENSE a XPERIA. Je to jeden z nejlepších zámkových nástrojů FRP, který je třeba zvážit.

best FRP bypass tool - FRP Bypass Solutions

8. FRP Lock Google Verification Bypass Tool

Jedná se o revoluční technologii a pomocí tohoto softwaru pro odstranění zámku FRP lze obejít další ochranu zařízení Android. Je kompatibilní s téměř všemi zařízeními Android a odemkne každý telefon Android, který byl zablokován kvůli chybě Reaktivace zámku.

best FRP bypass tool - FRP Lock Google Verification Bypass Tool

9. Nový nástroj FRP/Google Account Bypass and Flashing Tool

Jeden z nejlepších nástrojů pro pokrytí téměř všech nových modelů telefonů Android. Tato metoda je velmi jednoduchá na použití. Tento nástroj je kompatibilní se všemi aktuálními modely zařízení. Tento nástroj také podporuje starší verze SP Flash.

best FRP bypass tool - A New FRP/Google Account Bypass and Flashing Tool

10. King Tool

King Tool je multitaskingový software pro chytré telefony a tablety Samsung Android. Je schopen opravit a odemknout smartphony a tablety Samsung. Je kompatibilní se širokou škálou telefonů. Navíc patří mezi nejlepší FRP bypass software.

best FRP bypass tool - King Tool

11. Nástroj Octoplus FRP

Octoplus FRP Tool je software pro odstranění zámku FRP, který lze použít k obejití zabezpečení obnovení továrního nastavení na zařízeních Android. Metoda je kompatibilní se širokou škálou smartphonů založených na Mediatek QCOM a Spreadtrum.

best FRP bypass tool - octoplus frp tool

Závěr

Nyní chápete, co je FRP a jak jej snadno a bezpečně odemknout. To jsou všechny nejlepší Nástroje pro odstranění zámku FRP pro obcházení FRP vrstvy. Doufám, že tento článek byl pro vás přínosný.

Pokud však chcete něco spolehlivého a snadno použitelného, pak bych vám to doporučil PassFab Android Unlocker pokud je zařízení potřebné k odstranění zámku FRP Samsung. Je to nejrychlejší a nejspolehlivější metoda, jak obejít FRP zámek ve vašem smartphonu.

passfab android unlocker box
 • Odstraňte heslo obrazovky uzamčení Androidu
 • Odebrat Sumsung Google Lock(FRP) v systému Windows
 • Podporovaný vzor, PIN, otisk prstu atd
 • Podpora všech verzí Androidu