"Aplikace v mém tabletu neustále padaly, takže jsem obnovil tovární nastavení. Po obnovení továrního nastavení se však můj tablet nyní ptá na údaje o účtu Google, které si již nepamatuji. Jak obejít Google FRP?
verify google account to bypass frp

Pokud používáte telefon Android se systémem Android 5.1 nebo novější verzí, musíte si být vědomi zámku Google. Uživatelé jsou povinni zadat e-mailové ID a heslo jako účet Google pro použití v telefonu Android. Tento účet se používá k povolení zámku FRP na vašem zařízení Android. Jakmile je tento zámek povolen na vašem telefonu Android, je neuvěřitelně obtížné obejít tento zámek bez zadání původního e-mailového ID a hesla.

Na rozdíl od většiny ostatních zámků systému Android nelze zámek Google obejít provedením vynuceného resetu na vašem zařízení. Pokud jste zapomněli e-mailové ID nebo heslo, které jste použili při aktivaci zámku Google, nemějte obavy! V tomto článku vás důkladně provedeme všemi možnými metodami, které můžete použít k účinnému obejití zámku Google FRP na vašem zařízení Android s počítačem.

Část 1: Co je FRP? Lze FRP obejít?

Než začneme diskutovat o tom, jak obejít FRP pomocí comouteru. Je nutné, abyste plně pochopili, co je FRP a jak chrání váš telefon Android. Factory Reset Protection neboli FRP je v zásadě bezpečnostní opatření přijaté výrobci smartphonů a tabletů. Účelem je zabránit klientovi v narušení bezpečnosti při odcizení zařízení. Zloděj obvykle vymaže vaše data a provede tovární reset. FRP zde hraje významnou roli.

Před resetováním požádá o přihlašovací údaje uživatele. Pokud osoba provede reset bez poskytnutí podrobností o účtu, zařízení přestane fungovat. Stále se bude ptát na podrobnosti předchozího majitele. Pokud osoba neposkytne informace, bude po několika pokusech zablokována.

Nyní vyvstává otázka, zda lze FRP někdy obejít? Takže odpověď je Ano! Existují skutečné případy, kdy se majitel uzamkl ze svých zařízení. V takových případech lze FRP obejít. Pokud máte SAMSUNG a stalo se vám něco podobného, řekneme vám pár způsobů, jak obejít ověření Google pomocí počítače.

Část 2: Jak obejít FRP s počítačem?

Sestavili jsme pro vás nejlepší metody, jak obejít FRP s počítačem. Kromě toho máme nejúčinnější nástroj pro odblokování FRP, který obchází FRP i na zařízeních SAMSUNG s pomocí počítače. Zde jsou 4 nejlepší způsoby, jak obejít ověření Google pomocí počítače:

Metoda 1: Obejít Samsung FRP s počítačem přes PassFab Android Unlocker

Pokud jste se zablokovali ze svého tabletu nebo zařízení Samsung, nástroj pro obcházení Google Lock - PassFab Android Unlocker má vaše záda. Je to profesionální Screen and FRP Unlocker se snadno použitelnými funkcemi a přátelským rozhraním. A nyní podporuje Samsung s Androidem 6/7/8/9/10/11. Viz kroky níže, jak obejít FRP Unlock s počítačem pomocí tohoto úžasného nástroje.

 • Krok 1. Nejprve si stáhněte a nainstalujte PassFab Android Unlocker do vašeho PC.
 • Krok 2. Poté připojte tablet k počítači pomocí kabelu USB. Spusťte aplikaci a vyberte „Odebrat Google Lock (FRP).

  click remove google lock feature in passfab android unlocker
 • Krok 3. Nyní vyberte verzi systému Android a klikněte na „Odeslat upozornění“.

  click start remove in passfab android unlocker
 • Krok 4. Ujistěte se, že je vaše zařízení připojeno k Wi-Fi a PassFab Android Unlocker odešle do zařízení upozornění.

  receive a notification from passfab android unlocker
 • Krok 5. Pokud je váš Android Android 11, nastavte zařízení Samsung podle pokynů na obrazovce.

  set up samsung device
 • Krok 6. Pokud je váš Android Android 6/9/10, nastavte zařízení Samsung podle pokynů na obrazovce.

  set up samsung device
 • Krok 7. Pokud je vaše verze Androidu Android 7/8, nastavte zařízení Samsung podle těchto pokynů na rozhraní.

  download the bypassfrp apk file to bypass frp

Poznámka: Nová metoda obcházení zámku Google FRP je upgradována, úspěšnost je vyšší. Stojí za pokus!

Přečtěte si také: Jak obejít zámek FRP na všech zařízeních Samsung

Metoda 2: Obejít Google FRP pomocí Pangu FRP Bypass

Zde je další nástroj pro obcházení zámku FRP, který lze použít na telefonech Android připojením k počítači. Pangu FRP bypass se používá ke snadnému obejití účtu Google. Dobrá věc je, že je zdarma a kompatibilní se zařízeními Micromax, Samsung a Motorola. Chcete-li obejít frp pomocí počítače pomocí Pangu, zkontrolujte následující kroky:

 • 1. Nainstalujte jej do počítače a připojte zařízení pomocí kabelu USB.
 • 2. Spusťte jej a požádá vás o přidání podrobností pro odemknutí účtu FRP.Pangu FRP Bypass Tool

Metoda 3: Obejít Google Lock bez OTC pomocí Sidesync

Třetí metodou, jak obejít zámek Google s počítačem, je použití softwaru s názvem Sidesync. Postup použití naleznete v následujících krocích:

 • 1. Stáhněte a nainstalujte Sidesync.apk. Také připojte zařízení k počítači.
 • 2. Poté se objeví vyskakovací okno. Vyberte Otevřít v Chromu a stáhněte soubor.open with chrome
 • 3. Dále přejděte do Obchodu Play ze zařízení, které chcete obejít FRP land install ES File Explorer.download es file explorer
 • 4. Otevřete ES File Explorer a nainstalujte APK ze složky pro stahování.
 • 5. Klikněte na Zálohovat a resetovat. Nakonec klepněte na Obnovení továrních dat.

To je vše; vaše FRP již nebude aktivní.

Metoda 4: Obejít FRP pomocí OTC pomocí Samsung SRP settings.apk

Poslední metoda zahrnuje použití OTG a pohonu. Chcete-li zjistit, jak obejít FRP pomocí počítače, postupujte podle následujících kroků:

 • 1. Nejprve si stáhněte soubor Samsung FRP settings.apk
 • 2. Poté zkopírujte soubor APK na USB.
 • 3. Pomocí OTG kabelu propojte zařízení s PC.
 • 4. Nyní nainstalujte soubor apk. Požádá vás o udělení povolení k přístupu k telefonu. Povolte tedy povolení pokračovat dalším krokem.
 • 5. Přejděte na Navigovat a resetovat. Vyberte “Factory Data Reset.” Zařízení se restartuje a vymaže všechna data, včetně Factory Reset Protection Lock.

Často kladené otázky: Lidé se také ptají na obcházení FRP

Q1. Jak mohu vypnout zámek FRP bez počítače?

K odstranění zámku FRP můžete použít službu odstranění FRP nebo apk bypass FRP, aniž byste potřebovali počítač.

Q2. Jak obejít ověření Google po resetování počítače?

Můžete použít profesionální nástroje, jako je PassFab Android Unlocker, abyste obešli ověření Google i po resetování. Nezáleží na tom, zda jste úplně zapomněli přihlašovací údaje svého účtu Google.

Q3. Odstraní Odin FRP Lock?

Ano, ale musíte jednotku flashnout pomocí Odina. Protože se jedná o ochranu před obnovením továrního nastavení, pro její přepsání musíte provést blikání.

Závěrečná slova

Pokud jste zapomněli své údaje Google a chcete provést reset, sestavili jsme pro vás čtyři metody. Zpočátku jsme viděli, co je FRP. Poté jsme diskutovali o tom, jak obejít zámek FRP pomocí počítače. Kromě toho jsme pokryli nejlepší možnou metodu, PassFab Android Unlocker podrobně. Jsem si jistý, že vám tento podrobný průvodce pomohl vyřešit vaše problémy s FRP. Pokud máte další otázky, dejte nám vědět v sekci komentářů. Budeme se snažit co nejdříve odpovědět na všechny vaše dotazy.

passfab android unlocker box
 • Odstraňte heslo obrazovky uzamčení Androidu
 • Odebrat Sumsung Google Lock(FRP) v systému Windows
 • Podporovaný vzor, PIN, otisk prstu atd
 • Podpora všech verzí Androidu