Je docela frustrující uvíznout v ověřovacím okně Google po obnovení továrního nastavení na vašem zařízení Samsung. Po dokončení obnovení továrního nastavení budete požádáni, abyste se přihlásili pomocí stejného účtu Google, který byl dříve přihlášen do zařízení. Pokud jste zapomněli přihlašovací údaje ke svému účtu Google, jediným způsobem, jak zařízení odemknout, je provést bypass Samsung FRP. To vám pomůže používat zařízení bez ověřování účtu Google. V tomto článku vysvětlíme jeden z nejpohodlnějších způsobů, jak obejít ověření účtu Google na vašem zařízení Samsung.

Část 1: Vše, co byste měli vědět, než obejít zámek FRP

V dřívějších dobách bylo docela snadné odemknout zařízení Android. Kdokoli mohl odemknout zařízení Android provedením továrního nastavení. Postupem času však Google pochopil význam poskytování zabezpečení, a proto zavedl funkci „FRP“ s aktualizací Android Lollipop 5.1.

FRP nebo Factory Reset Protection je speciální funkce, která přidává vrstvu zabezpečení na zařízení Android. Znamená to, že i když někdo provede tvrdý reset na zařízení, bude muset k odemknutí zařízení zadat přihlašovací údaje účtu Google. Pokud tedy dojde k odcizení nebo ztrátě smartphonu, nikdo nebude mít přístup k vašim osobním údajům.

Tato funkce se však stala bolestí hlavy pro lidi, kteří si nepamatovali své uživatelské jméno a heslo. To je při provádění Samsungu FRP bypass se ukáže jako přínosné. Když obejdete zámek FRP, nebudete se již muset přihlašovat pomocí svého účtu Google, abyste získali přístup k zařízení. jedna věc, kterou byste měli mít na paměti, je, že byste si měli udělat zálohu svého zařízení, protože proces může vymazat stávající data z vašeho zařízení.

Pojďme tedy pochopit, jak obejít Google na jakémkoli smartphonu Samsung.

Část 2: Jak obejít zámek FRP na zařízeních Samsung [Podpora Android 11]

Vynechání fáze ověření účtu Google není složitý proces. K provedení této práce však budete potřebovat nástroj třetí strany. PassFab Android Unlocker je vyhrazený odemykací software pro Android, který vám pomůže odemknout Samsung FRP.

Zde je návod, jak můžete pomocí PassFab obejít FRP na vašem smartphonu.

Krok 1: Nainstalujte PassFab Androud Unlocker a připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB. Nyní spusťte software v počítači a vyberte „Odstranit Google Lock FRP“.

click remove google lock feature

Krok 2: Budete vyzváni k otevření nového okna s výběrem verze systému Android. Vyberte verzi svého telefonu a klepnutím na „Odeslat upozornění“ pokračujte v procesu.

click start remove

Krok 3: Software odešle vašemu SAMSUNG upozornění, postupujte podle pokynů na rozhraní a obejděte frp na Samsung.

Pro Android 11:

download the file to bypass the frp

Pro Android 6/9/10:

download the file to bypass the frp

Pro Android 7/8:

go to settings page

Krok 4: Restartujte telefon a pomocí tohoto kódu PIN odemkněte telefon, aniž byste museli ověřovat svůj účet Google.

bypassed google lock successfully

Extra Tip: Nedostatky při obcházení zámku FRP

I když obcházení zámku FRP může být záchranou života, má také některé nevýhody, jako například:

  • Když odeberete účet Google ze svého zařízení, všechna data se také vymažou.
  • Protože je obejití FRP zámku snadný proces, kdokoli se může do vašeho smartphonu nabourat, a vaše zařízení tak bude zranitelné vůči neoprávněnému přístupu. Ačkoli lidé nebudou moci získat žádná data z vašeho zařízení.

Závěr

Tím končí náš průvodce provedením obcházení Samsung FRP pomocí odemykače PassFab Android. Pokud vás tedy zajímá, jak se dostat přes proces ověření účtu Google, postupujte podle výše uvedených kroků a odemkněte FRP na svém zařízení Samsung.