Napadlo vás někdy, že kdo spravuje mobily a další technologická zařízení, která používáte ve svém každodenním životě? Správa podnikové mobility je skupina lidí a procesů, která spravuje mobilní zařízení, sítě a některé další mobilní počítačové služby v obchodní oblasti. Vidíme, že nyní lidé, kteří se jakýmkoli způsobem připojili k podnikům, ať už vlastníci nebo zaměstnanci, většinou používají mobilní zařízení ke vzájemné komunikaci.

Pokud tedy mluvíme o cílech řešení EMM, můžeme říci, že je zaměřeno na podporu lidí používajících tato mobilní zařízení na pracovišti a na integraci mobilního IT s procesy a cíli jakéhokoli podnikání. Pokračujte ve čtení a zjistěte více o řešeních pro mobilní podniky.

11 nejlepších řešení EMM

1. BlackBerry UEM

Blackberry UEM je zkratka pro Unified Endpoint management, která umožňuje kontrolu zásad a IoT s kompletní správou koncových bodů pro vaše diverzifikovaná zařízení a aplikace. Blackberry UEM nabízí komplexní zabezpečení a jedinou konzolu pro správu, která zajišťuje flexibilitu a zabezpečení pro hladké spojení mezi zaměstnanci a vaší firmou pomocí různých zařízení.

2. ManageEngine Mobile Device Manager Plus

Pokud hledáte komplexní systém správy mobilních zařízení, ManageEngine Mobile Device Manager je tou nejlepší volbou. Poskytuje širší škálu integrací pro splnění všech vašich potřeb správy zařízení. Využívá sílu mobility k posílení vaší podnikové pracovní síly. Nikdy neohrožuje podnikovou bezpečnost vašeho podniku a zvyšuje produktivitu zaměstnanců.

3. FileWave

Filewave je software, který poskytuje řešení správy podnikové mobility pro společnosti a podniky. Všechna svá zařízení, která používáte na vašem pracovišti, můžete spravovat pomocí jediného nástroje. Je to jedna z nejlepších společností pro správu podnikové mobility, které podniky, podniky, společnosti a zdravotnictví důvěřují po celé tři desetiletí po celém světě. Nyní se stala důvěryhodnou společností EMM Inc a je považována za průkopníka v jednotné správě pro všechna zařízení a v jakémkoli prostředí.

4. 42Gears SureMDM

Jedná se o intuitivní a efektivní nástroj pro jednotnou správu koncových bodů pro různé operační systémy a zařízení. Pomáhá vám zabezpečit, spravovat a monitorovat všechna zařízení připojená k vašemu pracovišti nebo ve vlastnictví vaší společnosti. Nejlepší na tom je, že zahrnuje aspekty podnikové mobility prostřednictvím svého UEM. Tento systém obsahuje registraci zařízení, zajišťování zařízení, seskupování zařízení, monitorování stavu zařízení, sledování polohy, zabezpečení zařízení a analýzu UEM.

5. VMware AirWatch

Máme další možnost ze seznamu nejlepších společností pro správu podnikové mobility. VMware AirWatch je nejlepší nástroj, díky kterému můžete snadno konfigurovat, spravovat a podporovat všechna koncová zařízení zařízení. Zvyšuje také produktivitu podniků tím, že jim poskytuje bezproblémový přístup k jakékoli aplikaci. Na svém pracovišti můžete snadno povolit osobní zařízení, aniž byste ohrozili firemní zabezpečení. Bez ohledu na to, kolik vrstev máte ve svém podnikání, jednoduše udržuje firemní data v bezpečí a v bezpečí před vetřelci na každé vrstvě.

6. IBM MaaS 360

Promluvme si o vůdci 2020 Gartner Magic Quadrant pro UEM, IBM MaaS 360. IBM MaaS 360 nikdy neuspokojilo podniky a podniky, které využívaly jeho služeb. Je považován za důvěryhodný nástroj pro UEM. Poskytuje vám 160% návratnost investic, 50% snížení počtu lístků na podporu koncových bodů a 47% snížení času stráveného nastavováním nových uživatelů v systémech podnikové mobility. Můžete jej použít ke zlepšení skóre NPS, ušetřit čas při nastavování nových uživatelů a snížit náklady na celý proces.

7. Mobilní žehlička

Máme dalšího lídra na seznamu pro UEM a máme MobileIron. Jedná se o zcela mobilní ochranu proti phishingu, která vám poskytuje ochranu proti phishingu na zařízení a cloudu, abyste udrželi veškerou vaši internetovou aktivitu v bezpečí a také zajistili zabezpečení vašeho internetového provozu z jakéhokoli zařízení kdekoli ve vašem podniku. MobileIron vám poskytuje bezpečné pracoviště pro vaše zaměstnance, ve kterém mohou pracovat bez jakýchkoli bezpečnostních problémů. MobileIron slibuje, že vám přinese nejlepší mobilní podniková řešení.

8. Citrix XenMobile

Je čas přidat další neuvěřitelnou možnost do seznamu nejlepších poskytovatelů EMM a na seznamu máme Citrix XenMobile. Pokud chcete své pracoviště ochránit před jakoukoli aktivitou digitálního vetřelce, Citrix XenMobile vám maximálně pomůže. Všichni uživatelé vašeho pracovního prostoru budou pracovat produktivněji, protože vám může poskytnout jeden sjednocený pro každou aplikaci nebo koncový bod. Citrix XenMobile podporuje různé operační systémy, včetně Androidu, iOS a dalších, spolu s různými zařízeními.

9. Miradore Online

Miradore Online je softwarový nástroj MDM, který vám poskytuje chytřejší způsob správy všech vašich zařízení. Pomocí Miradore Online můžete bezpečně spravovat všechna svá diverzifikovaná zařízení, chytré telefony a notebooky. Tato jediná platforma vám poskytne všechny potřebné a efektivní funkce pro správu zařízení. Stručně řečeno, může to dokázat vašemu jedinému kontaktnímu místu pro správu zařízení. To znamená, že prostřednictvím této platformy můžete zabezpečit svá zařízení a data, řídit používání zařízení, ušetřit čas s automatickými úkoly a provádět další úkoly související s podnikáním.

10. Scalefusion

Scalefusion je další softwarový nástroj MDM, který pomáhá IT týmům jakéhokoli podniku snadno spravovat zařízení a sítě, které jsou ve vlastnictví podniku. Nejlepší na tomto softwaru je, že je opravdu velmi uživatelsky přívětivý a snadno se používá, proto jej více lidí preferuje před jinými možnostmi na trhu. Firmy a společnosti, které využívaly služby od Scalefusion, to zhodnotily jako nejlepší zákaznickou podporu během jejich cesty mobility. Scalefusion podporuje Android, iOS, Windows, macOS a odolná zařízení.

11. SOTI MobiControl

Jsme u poslední možnosti seznamu nejlepších poskytovatelů řešení pro správu podnikové mobility a na seznamu máme SOTI MobiControl. Je to další nástroj, který můžete použít ke snadnému a rychlému nasazení zařízení ve vašem podniku. SOTI MobiControl je jedním z nejlepších řešení EMM, které udrží vaše zařízení a obsah v bezpečí před jakoukoli ztrátou nebo aktivitou vetřelce. Pokud používáte SOTI MobiControl, zaznamenáte znatelné snížení prostojů zařízení. Poskytuje vám 10x nebo více optimalizované doručování dat. Stručně řečeno, je to perfektní volba pro lidi, kteří hledají poskytovatele EMM.

Čtěte také: Vše, co chcete vědět o MDM EMM

Extra tip: Vynechejte MDM pomocí PassFab iPhone Unlocker

PassFab má nejlepší software iPhone Unlocker který je dostupný na internetu. Ukážeme vám, jak můžete obejít jakýkoli MDM pomocí tohoto softwarového nástroje. Níže je uveden postup krok za krokem, který musíte dodržet, abyste mohli pomocí PassFab obejít MDM. Bez dalších řečí se pojďme podívat!

 • Nejprve si musíte stáhnout software z internetu a poté jej spustit a zvolit „Bypass MDM“.

  choose bypass mdm
 • Poté připojte zařízení k počítači, software jej rozpozná.
 • Na rozhraní můžete vidět tlačítko „Start to Bypass“, kliknutím na něj začněte.

  click start to bypass
 • Chvíli počkejte, MDM úspěšně obejdete.

  bypass madm successfully

Slova na závěr:

Všichni víme, že trh poskytuje poskytovatelům řešení pro správu podnikové mobility tolik možností, ale vybrat ze seznamu tu nejlepší je obtížná práce. Proto jsme se pokusili zapouzdřit 11 nejlepších poskytovatelů EMM, kteří vám mohou pomoci se zabezpečením vašeho podniku. Nyní nemusíte zkoušet každé jednotlivé řešení EMM, abyste dosáhli toho nejlepšího. Můžete si vybrat jednoho z 11 nejlepších poskytovatelů řešení EMM a dostat se do hry. Pro vaši pochoutku jsme také diskutovali o magickém nástroji jménem iPhone Unlocker k obejití MDM, které můžete použít, kdykoli potřebujete obejít služby MDM.

passfab iphone unlocker box
 • Odemkněte 4místný/6místný přístupový kód obrazovky
 • Odemkněte Touch ID a Face ID
 • Odemkněte Apple ID/iCloud bez hesla
 • Obejít MDM bez uživatelského jména a hesla
 • Podpora iPhone/iPad a nejnovější verze iOS 15